Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Tapasztalatotok szerint...

Szlilla5 kérdése:

Tapasztalatotok szerint mennyi idő alatt ér ki az a papír, amivel az okmányirodába kell menni? ( Első jogosítvány miatt)

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A vizsgaigazolásra gondolsz? Mert az nem ér ki, neked kell érte elmenni... És azt hiszem 4munkanap után lehet átvenni.
2011. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Több száz van ebből a kérdésből. És ne írja senki azt hogy nem ezt akarta olvasni a kérdező, mert azért tartják meg a régi kérdéseket, hogy abból is tudj tájékozódni.
2011. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Több száz van ebből a kérdésből. És ne írja senki azt hogy nem ezt akarta olvasni a kérdező, mert azért tartják meg a régi kérdéseket, hogy abból is tudj tájékozódni."


Igen, de az túl komplikált megoldás, hogy megnézi a válaszokat!

2011. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
AZ EGRI HIVATALLAL kapcsolatban van valakinek kapcsolata? Én úgy tudom,hogy nem kell érte felmenni,hanem kiküldik postán a levelet.
2011. aug. 8. 17:44
 5/8 A kérdező kommentje:
*kapcsolata helyett tapasztalata :)
2011. aug. 8. 20:33
 6/8 anonim válasza:
Hát, én olyanról még életemben nem hallottam, hogy a Közlekedési Hatóság levélben küldené a vizsgaigazolást, meg a többi papírt. Személyesen kell elmenned hozzájuk, egy-két papírt aláírni, aztán adnak egy másik köteg papírt, amivel meg az okmányirodába kell elmenned, szintén aláírni néhány papírt, befizetni az illetéket (vagy helyben, bankkártyával, vagy általuk adott sárga postai csekken - ez utóbbi esetében még egyszer vissza kell menned, hogy ezt leadd) és ezután legfeljebb három, vagy négy (nem emlékszem pontosan) hét múlva küldik postán a jogosítványodat. Persze vannak gyorsabb okmányirodák, ahol még egy hétbe sem telik, de ez a ritkábbik.
2011. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor itt az első példa arra,hogy a Közlekedési Hivatal kiküldte a papírokat postán!!! De egyébként ez nem egyedi eset,hiszen az autósiskolában mondták,hogy amint megvan a vizsga fel kell küldeni egy levelet és bele kell tenni egy másik felbélyegzett borítékot.
2011. aug. 10. 08:59
 8/8 anonim válasza:
én M kategóriára tettem jogsit az úgy volt hogy az utolsó sikeres forgalmi vizsgámnál a vizsgabiztos megmutatta a vizsgalapomat hogy beírta a sikeres vizsgát, és azt meg az elsősegélynyújtási lapomat elvitte, később (nem emlékszem mennyi idő után) visszaküldték a vizsgaigazolást, a vizsgalapot, és az elsősegélynyújtási lapot ezt mind 1 borítékban hozta a postás saját kézbe küldeménnyel( alá kellett írnom asszem 2 helyen hogy átvettem) utána uzsgyi okmányiroda csekket kaptam, feladtam, vittem a bizonylatot és a vizsgaigazolást, képet csináltak, és adtak 1 lapot hogy készülőben van(ezzel első jogsis sajnos még nem vezethet csak aki meghosszabbít) később meghozta a postás a kártyát és a kis tokot és újra alá kellett írni hogy átvettem, délután már az utcákat róttam boldog simsonosként! ez biztos hogy így volt ugyanis tavaly csináltam meg és hatalmas élmény volt az első jogsim amit annyit vártam :D
2011. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!