Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti elengeditek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elengeditek a barátnőtöket bulizni?

Figyelt kérdés
Ha nem és Ő mégis elmegy az engedélyetek nélkül bulizni, akkor szakítotok vele?

márc. 13. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Én azzal a férfival szakítanék azonnal aki azt hiszi, bármihez is kell az engedélye.

Amúgy nem tudom te mit hiszel mi van egy buliban. Én rendszeresen eljárok az egyetemi bulikba, ahol általában a barátnőimmel beszélgetek, iszogatunk és csocsózunk, néha táncolunk...

márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Én engedem

Én is el járok bulizni nélküle

márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ki vagy te neki a párja vagy az apja?
márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Úgy tűnik te a lányoddal vagy kapcsolatban :D
márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Te vagy az agresszív 40-es tiktokker a 20 éves csajával? Én ilyet szerencsére a büdös életben nem tapasztaltam még, hogy ez bárhol így működne, maximum olyat, ahol nem igazán volt igény rá, mert eleve nem voltak bulizósok a felek, DE ha volt valami alkalom, akkor mehetett mindenki gond nélkül. Pl a barátnőd lánybúcsúját nyilván nem mondod le, mert jaj én nem szeretek a párom nélkül bulizni.


Tudom, hogy vannak ilyenek, de ez leginkább a könnyűvérű, agyhalott rétegre jellemző, ahol eleve úgy jöttek össze a felek, hogy leszopta a Morrisons wc-ben a csaj a csávót két cuba libre után és annyira jó volt az élmény, hogy úgy döntöttek, ők akkor komoly kapcsiban vannak.

márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem a szolgám, oda megy ahova csak szeretne. Ha valaki meg akar csalni akkor buli nélkül is megtud.
márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Alapvetően nem szoktam nagyon bulizni járni, de ha egy hím azt hiszi, hogy kellene az engedélye, az azonnal a kapcsolaton kívül találná magát.
márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5!


Nem, de látom sokszor azt a vidit, a reakciókat... érdekelne más platformon erről a vélemény :D

márc. 13. 18:17
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

#8


Az a csávó egy igazi gyökér, én is láttam már. Az a nő is szégyen aki leáll egy ilyen gondolkodású "férfi" mellé.

márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Felesleges erkölcsös magatartást elvárni egy nőtől. Ha ennyire zavar, akkor költözz Rijádba, ott az utcára sem kell kiengedni őket.
márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!