Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan nők, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők, akik nem igénylik az ölelést?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, a nök ha szerelmesek, nagyon is igénylik a spontán, kölcsönös ölelést a párjuktól. Egyik férfi haverom azt mondta, tévedésben vagyok, mert a nők nagy része nem igényel "sok" ölelést. Igaz ez?
márc. 13. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vannak akik szimplán nem ölelkezős típusok.
márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle nő van.
márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen léteznek
márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Van aki ilyen. Egyik barátnőm nem szereti az ölelgetést. Még a kézenfogást sem. Egyszer viccesen kérdeztem is, hogy azért szexnél hozzád érhet a pasi?
márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem ez fura. Akkor az ilen hűvös nők pl csak szex előtt akarnak ölelést? Mivel fejezik ki a szeretetüket a férfi felé?
márc. 13. 18:33
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha megölelnek.
márc. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
#5 És te férfiként mivel fejezed ki a szereteteted?Tegyük fel, hogy nem mondhatod az ölelést, mert ölelgetni akárkit lehet.
márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szereteted*
márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
En csak a ködben szeretem az elején, amugy meg nem igenylek érintéseket sem. Néha random oké hogy azert nem ugy nézzünk már ki mint vmi lakótársak, pl kocsiban fogja a kezem vagy a lábamon a keze, ezek kellenek, de amugy nem élem.
márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Én meg úgy tudom, hogy a férfiak nem szeretnek ölelkezni. Akkor ők mivel fejezik ki?
márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!