Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig a férfi eldönti mit hogy akar a jövőben, aztán az vagy jó nekem, vagy csesszem meg? Kompromisszum mintha soha létezne, nem az első kapcsolatomban probléma ez....

Figyelt kérdés

Hozzáteszem én nem vagyok egy alkalmazkodni képtelen ember. Nem arról van szó, hogy csakis az legyen amit én akarok...

De mindig ez van, hogy vagy kövessem én a pasit vagy ennyi. Volt aki kitalálta 2 ev utan hogy megsem a fővárosban akar lakni (volt itt lakása is), hanem le akart rángatni Borsodba hát nincs az az isten.


Másik szintén eloadta hogy jaj de szeret, úgy is viselkedett, semmi probléma, aztán a jövőbeni terveknél megint csak ez, hogy ő valamit kitalált és az vagy jó vagy nem. Hihetetlen már, el vagyok keseredve.



nov. 28. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Vannak masmilyrn ferfiak is. Ha te folyton ilyeneket talalsz, akkor ra kene jonnod a mintazatra, hogyan keruld el az ilyeneket. Egyszeruen rossz a szuloi mintad, meg kene haladnod.
nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges, én már nem tudom... Pedig olyan emberekről van szó, akik egyébként egyáltalán nem voltak önzőek a kapcsolatban.. Mármint masfajta dolgokban.
nov. 28. 10:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten kitaláljátok mit szeretnétek. Pl te azt, hogy Budapesten élj, ő azt, hogy Borsodban. Aztán lehet gondolkodni, hogy kompromisszumképes-e bármelyik terv vagy nem. Ha nem, akkor nem egyeznek az igények. (Amennyire te nem költözöl Borsodba, annyira nem akar ő Budapesten élni). Ez két élű dolog.


Sajnálom egyébként, remélem legközelebb szerencsésebb leszel.

nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát ez egy több évvel ezelőtti sztori már, de az utána következő kapcsolatom sem volt jobb...

Reménytelennek érzem.

nov. 28. 11:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan dolog, hogy vannak témák, amik nem kompromisszumképesek. Jellemzően amúgy a kompromisszummal senki sem elégedett.

Vidéken akar élni valami faluban? Te meg a fővárosban? Hol fér bele a kompromisszum?

Gyereket akarsz ő meg nem? Szülsz egy felet?


Szóval érted…

Ez erősen függ az adott problémától.


Könnyen lehet, hogy adott illető átgondolt alaposan a kérdést, rájött, hogy nincs középút és ultimátumot adott. Én is ezt tenném, ha olyan a kérdés.

nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem itt abban van a gond, hogy sikerült olyanokkal összejönni, akik nem szerettek téged.

Csak az viselkedik így, hogy vagy alkalmazkodsz vagy szia, akinek nem túl nagy veszteség az sem, ha szia lesz. Márpedig aki ilyenekkel dobálózik szakítás terhe mellett, az nem szeret, tök mindegy, elveszít-e. Akit szeretünk, azért teszünk erőfeszítést, tehát alkalmazkodunk.

nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A miért nevű kérdésekre nincs válasz, azért mert.. amikor azt hisszük, hogy nem mi genergáljuk ami velünk megtörténik, akkor nagy valószinűséggel elég sokmindent megtettünk azért, hogy abban a helyzetben csücsüljünk amiben kellemetlen, bármennyire nem tetszik ezt olvasni, vagy hallani.

Nagy valószinűséggel, olyan tükörbe nézegetsz ami megakarja neked tanitani, hogy hol kell magadon dolgoznod, és a végén még hálás is leszel érte, amitől most falra mászol.

Hallottál-e már arról, hogy minden az ellenkezője annak aminek látszik? Vajon miért a férfi dönti el, hogy mi legyen és miért nem te? Mi az amit a másikban észreveszel, mint hiba, de saját magadban képtelen vagy felismerni, mi az amit mutat neked, amit ha elismernél megváltozna az életed?

nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő, ez teljesen jó kérdés amit írsz, gondolkodom rajta de ehhez már lehet pszichológus kellene nem? Valami önismeret.

Nem tudom sajnos, hogy miért lehet ez..

nov. 28. 12:57
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Bezony onismeret. Csomo modja van a fejlesztesenek, keress ra.
nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
7-to8 amig a nemtudom miérteket használsz addig sajnos, a lehetőségek kicsúsznak a kezedből az irányitás mindig más kezében lesz, önismeret ideje jobban megismerni, hogy ki mozgatja a szálakat és elszenvedője lennénk a storynak, ahelyett, hogy mi lennénk a rendezője :-)
nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!