Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha csak a szex miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha csak a szex miatt megtartom a pasit?

Figyelt kérdés

Világos, mint a nap, hogy megcsal, de jo vele szexelni, ő váltig tagadja, hogy lenne valakije amugy, de tudom, hogy van, így legalább tudom hogy azt a nőt se szereti, max. megjátsza.


Tudom gáz, de a szex jó vele, ha mást nem arra megtartom, amíg nem lesz új párom.


márc. 13. 22:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Te életed.
márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tudnék olyan emberrel együtt lenni szexuálisan akit megvetek. Márpedig aki megcsal azt nem tudom elképzelni, hogy ne vetném meg, mert egy gyáva és aljas dolgoknak gondolom a megcsalást.


De ha neked így még megfelel akkor ha gáz, ha nem az, legyen így. Rosszat másnak nem teszel vele, csak magadnak.

márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
ennyi erővel egyéjszakás kapcsolataid is lehetnek
márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

"Világos, mint a nap"



.....hogy a nok izlese uniformizalt.



39F incel

márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De vele össze vagyunk már szokva, 1 évig együtt voltunk, az ágyban jó, gyenged és figyelmes, idegennel nem menne.
márc. 13. 22:52
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha neked így jó s boldognak érzed magad ettől... Bár megjegyzem jó szex nélkül nincs jó kapcsolat, de önmagában a jó szex is édeskevés ahhoz hogy teljes legyen.
márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Engem marhára nem érdekel, kivel kefélsz. Csak el tudod dönteni közönségszavazás nélkül.
márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
2# Szerintem a kérdező se túl szerelmes, különben neki se menne, gondolom összejöttek, mert jól elvoltak egymással, és muszáj címkét rakni a kapcsolatra, akkor legyen komoly, mert az jól hangzik. :D Kb ezt tudom elképzelni. Ilyen formában nem gáz, csak éretlennek tűnsz te is kérdező, legközelebb ne hívd komoly kapcsolatnak azt, ami mögött nincs sok tartalom, mert lehet a jövőben a másik koppan majd, aki azt hiszi, hogy szereted.
márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

#3! Tetszene, mi? Hátha te is sorra kerülsz. De csak nem annyira hülye, hogy plusz energiaát fektessen abba, hogy rendszeresen új pasikat szedjen fel, akik vagy jók az ágyban, vagy nem, amikor van akiért semmit nem kell tennie és tuti jó 🙄

Téged se az eszedért szeretnek, incelkém.

márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

#8


Jó, de én a szexkapcsolatot nem szoktam párkapcsolatnak tartani.

márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!