Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sokat panaszkodnak arról hogy nekik szexpartnert találni könnyű, társat nehéz. Vajon azok az egyedülálló nők akik nem szeretik az alkalmi együttléteket is belemennek ilyenbe, vagy inkább évekig megtartóztatják magukat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék hogy a nők mennyire tudják vagy akarják megtartóztatni magukat, de csakis olyan nők vallomása érdekelne akik nem szeretik az alkalmi szexet.

2020. dec. 31. 08:19
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
93%
Tegnap egy pont ilyen nő feltett egy ilyen kérdést...màsfél éve volt érintetlen, ha jól emlékszem.
2020. dec. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Behazudják nekik a kapcsolatot, aztán át vannak cseszve. Nem mindenki, de sokan.
2020. dec. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Tapasztalatból mondom, hogy előfordul, hogy elhiszem, hogy tényleg többet akar a másik, mert ezt mondja, meg hajlandó várni is stb. Aztán hirtelen meggondolja magát pár alkalom után, de volt, aki fél évig velem volt, közben váltogatta a partnereit, mert kalandozni akart, de megfeleltem neki állandóra.

Szóval előfordul, hogy nem "rendes" párkapcsolatban szexelek, de egyéjszakásokat nem csinálok, buliban sem, ismerősnek az ismerősével sem (nem covid időszakban sem), meg első pár randin "még véletlenül sem" fekszem össze senkivel, hiába beszéltünk akár már telefonon, vagy futottunk össze valahol korábban is, vagy tinderről chatelünk egy ideje.


De persze, legideálisabb az lenne, hogyha valakivel komolyan ismerkedem, akkor őszinték vagyunk egymással és párkapcsolatban vagy kezdődő párkapcsolatban fekszem már csak le vele.

2020. dec. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem a kérdésre válaszolok ugyan, csak helyesbíteni szeretnék.

Még aki benne is van szexkapcsolatban, (nekem volt, míg egyedülálló voltam) annak is baromi nehéz találnia.

Odáig igazad van, hogy talál valamilyet. Valamilyenből rengeteg van valóban, de megfelelőt találni....hát, majdnem ugyanolyan nehèz, mint társat. Itt is kell a vonzalom, a tisztelet, az odaadás, és ezeknek bizony híjàn vannak bőven.

Én, aki nem zárkóztam el a szexpartnertől sem, volt, hogy egy évig nem történt semmi, annyira nívótlan volt a választék.

Szerintem nem nehéz érintetlennek maradni akár évekig sem, ha azt látja az ember, hogy csak elmenne a kedve az egésztől.

2020. dec. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Egyéjszakásba nem mennék bele,de szexkapcsolat,vagy barátság extrákkal jöhet.
2020. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Nekem csak úgy megy a szex, ha szerelmes vagyok. De minimum van már egy alap érzelem, bizalom, meg tudok nyílni testileg és lelkileg is annyira, hogy az tudjam adni magam az élvezetnek. Ez első randin, meg pár óra ismeretség után értelem szerűen nincs meg.

Amúgy nem kaparom a falat, ha egy hónapja nem dugtam, szóval elvagyok nélküle, ha nincs senkim. Ha van, akkor se csak úgy random a szexre vágyok, hanem az adott pasira, és senki másra. Ebből jön, hogy hűséges is vagyok.

2 év volt a legrövidebb kapcsolatom, 13 év a leghosszabb, most 7 éve vagyok a férjemmel, és nem tervezünk válni.

2020. dec. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy érdekes az élet... Az ilyen nőknek, akik arról "panaszkodnak", hogy könnyű szexpartnert találniuk (mivel elég jól néznek ki), rendszerint alacsonyabb a libidójuk. Így elvannak nélkülük, azt a minimális igényüket kielégítik masztival. Rajtam bezzeg, akinek magas a libidója, nem lógnak fürtökben a szexpartnerjelöltek, évek óta "nélkülözök", mert sz*rul nézek ki. Valahol ez is annyira Murphy... Lehetne inkább úgy, hogy aki nem kell a kutyának sem, annak nincs libidója, aki meg népszerű, annak van ekkora, mint nekem.
2020. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én női vélemények alapján írtam hogy könnyű alkalmit találni, és hatalmas a választék is ebben az esetben, nők számára "jobbak"-ból is. Nyilván sok a félrevezetés is, viszont a fő kérdés hogy egy nő visszautasítaná-e mindenképpen a számára vonzó férfit is ha csak alkalmi szexről van szó?

Mennyire tartjátok fontosnak a rendszeres szexet, fontosabbnak-e az erkölcsi megfontolásokál?

A férfiak közismerten a szexet tartják fontosabbnak, mert tulajdonképpen egészséges, szükség van rá.

A nők hogyan élik meg ezt a szükségletet?

2020. dec. 31. 08:47
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Szenvedélyes és egészséges libidóval rendelkező nőként mégis inkább évekig megtartóztatom magam, minthogy belemenjek alkalmiba vagy szexpartnerségbe.
2020. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Erkölcsi megfontolás? Mert mi erkölcstelen van a szexben, ha mindkét fél számára tiszta, hogy miről szól, és senki sem él kapcsolatban? Sose értettem, mi rossz, vagy nem helyénvaló van a szexben magában.

Nekem egyébként 2 év volt a leghosszabb kihagyás, mert akkor nem érdekelt. Lett volna megfelelő jelentkező, aggályaim sincsenek az ilyesmivel kapcsolatban, de ha nincs rá épp igényem, akkor nincs.

2020. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!