Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná nekem magyarázni hogy miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban,9éve ismerjük egymást. Nagyon szeretem őt,tisztelem, ez szintén kölcsönös. Régebben sokat veszekedtünk, de már több hónapja jól vagyunk, megbeszéljük a problémáinkat, közösen oldjuk meg őket, szóval azt tudom mondani hogy egy olyan kapcsolatban élek, amire minden normális ember vágyik. Gyerek még nincs.

Ez mind szép és jó, viszont vagy egy barátja, szerintem az egyik legjobb barátja, aki nekem nagyon bejön. Nem a személyisége, nem tudnám egy napig őt elviselni, de mégis iszonyúan vonzódok hozza testileg. Tudom hogy ő is vonzónak talál(valamilyen szinten), vannak ilyen olyan beszólások, kacsintások, hozzateszem mindig a párom előtt.. szóval nem titkol ő semmit és én alig reagálom le ezeket a gesztusokat. Viszont mostanában csak rá tudok gondolni, őt kívánom. Tudom hogy ő egy igazi nőcsábász típus,nem is tagadja, szőke hajú kék szemű pasi..szóval miért van az hogy egy ilyen szép kapcsolatban élek és mégis máson jár az eszem? Ez bűn? Vagy tényleg az embernek az az érdekes amiről tudja hogy tiltott? Voltatok már hasonló helyzetben? Ha igen hogy tudtatok túltenni ezen? Kérlek kímeljetek a trollkodással



márc. 19. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgysem fogsz a pároddal maradni. Lehet nyújtani, meg kendőzni a tésztát, de te kifelé kacsintasz. Ha érdekel tényleg, hogy nálam hogy volt, én eddig a szakítás mellett döntöttem, nem az mellett, hogy mondogatom, hogy milyen szép és kiegyensúlyozott a kapcsolatom, miközben másra csorgatom a nyálam. Én mindig éreztem, hogy nem érdekel igazán a párom, más jobban érdekel, sose csaltam meg senkit, de tudtam, mikor akarok már egyedül lenni... sose voltam függőségi viszonyban a másikkal hogy csak amiatt vele kelljen maradnom, mert így könnyebb anyagilag, vagy ilyesmi...

Amúgy meg ha tényleg megbeszélnétek a problémáitokat, akkor ne hazudj, hanem ezt is beszéld meg vele.

márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kémia. Feromonok. Nézz utána.
márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jon az uj szerelem.
márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert jobb pasi mint a párod.

Hamarabb látta rajtad, mint ahogy te felfogtad magadban, azóta meg cukkol is vele.

márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az újdonság varázsa, visz a természetes ösztön. Viszont, ha a párod lennék, nagyon bántana a dolog, elmenne minden vágyam tőled, még úgy is, hogy tudom, ez normális, ilyen előfordulhat.
márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!