Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javulhat ez még?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel.38f 35n.Közös az értékrendünk,jól elvagyunk,viszont a szex,nem igazán megy nekem vele.Elég félénk nő,eleinte nehezen oldódott fel.Ezek után meg nekem megy nehezen.Nehezen engedném el,mert emberileg nagyon szimpatikus.
márc. 22. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl korán mentetek bele a szexbe. Lazítsatok egy kicsit, nyugi, lassítás. Még nem is ieritek egymást.

Csináljatok egy ideig mást. Közös programok, kirándulás, beszélgetées, ismerkedés. Ezeket nem lehet kihagyni az elején (sem).

márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*ismeritek
márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismerkedés volt bőven,már előtte is sokat beszélgettünk.Szexre is csak 3 hét után került sor.
márc. 22. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki kevés volt a 3 hét. Kár volt belemennie.
márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is csak azzal menne akivel közösen össze tudok lelkileg kapcsolódni a 3 hetes ismerkedés az égvilágon nem elég semmire, max egy testi kapcsolatra ahol csak csak a szexről szól.

Ha komolyan és mélyen szeretnél kapcsolódni vele akkor talán kémiailag nem passzoltok, vagy te nem tudsz vele lelkileg kapcsolódni

nem kell szakitani vele, de a fókuszt le kell venni arról ami zavar egyelőre probálj arra figyelni ami tetszik benne.

márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fekezzétek fel egymást mélyebben szexuálisan, mélyedjetek el a rávezető részben hosszabb ideig, csak simogatás ráhangolódás, sokkal több időt forditani rá mint eddig, beszélgetni ki mit szeret kit mi izgat fel.

Nem kell szégyelősködni már nem kislány ha meg komoly elakadásai vannak akkor azzal kellene neki dolgoznia magán, mert ez inkább egy sérülés amit visz a következő kapcsolatába anélkül, hogy kioldaná magában.

Szóval komoly önmunka a nő részéről, és nálad is ha partnerként mellette szeretnél lenni. Sok sikert!

márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!