Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor már érdemes inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor már érdemes inkább szakítani, vagy javulhat ez valaha is?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, 2 héttel ezelőtt bejött az üzletbe ahol dolgozok egy pasi, és elkezdett viccelődni velem, majd már kicsit beszélgettünk is ami átment már flörtbe.

Azóta találkoztunk még 1x és akkor megkérdezte, hogy van e barátom akkor azt mondtam h igen van de elég szomorúan amit észre is vett majd azt mondta, hogy ha egyszer netán szétmennénk keressem meg.


És a lényeg, hogy 2 hete csak rá tudok gondolni, a páromat egyre kevésbé kívánom, és egyre inkább tehernek érzem ha vele kell lennem.


Ennek jobb ha véget vetek igaz?

22/N


2015. febr. 7. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Attól, hogy valakinek van párja legyen az 1 év vagy 10 év, az nem jelenti azt, hogy kötelező vele maradnia. Ha nem működik és nem lehet helyrehozni, akkor szakítani kell, nem kötelező benne maradni egy olyan kapcsolatban amiben már nem érzi jól magát az ember.


És nekem úgy tűnik hogy már nem is lenne kedved a jelenlegit esetleg helyrehozni vagy változtatni rajta, sz**arod le úgy ahogy van :)

Szóval ennek annyi-

2015. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek már lőttek.
2015. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ez megfordult a fejedben akkor a kapcsolatnak game over! az ilyen összejövünk 18 évesen és azt hisszük életünk végéig együtt leszünk dolgok kábé eddig szoktam tartani!
2015. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kétszer beszéltél a csávóval, és a párod, akivel 4 éve együtt vagytok, máris teher a szemedben? Csak gratulálni tudok...
2015. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem, mi miatt szerettél ki párodból ilyen hamar? nem figyelt rád, monoton kapcsolat, egyéb? csak mert én nem szeretnék igy járni, egyszer elvesztettem már életem szerelmét, tanultam belőle, ha lenne egyszer uj kapcsolatom, nem szeretnék igy járni. Jobban megakarom érteni a nőket :P


21F

2015. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!