Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tud egy nő elcsábítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tud egy nő elcsábítani egy férfit?

Figyelt kérdés
márc. 22. 15:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
A szexi testével. Legalábbis nekem nem szokott kelleni más trükköt bevetni :D
márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

intelligencia, megbízhatóság, kedvesség, megértés, adott személy számára imponáló szexuális kisugárzás és perverz gondolatok!


Ezek így általánosságban szerintem jó pontok.


Engem továbbiakban az is lenyűgözne, ha:

-szeretné nagyon a cicákat

-jobban főzne, mint én

-tényleg meglenne mellette az érzelmi biztonság



(és persze minden mit sem ér, ha összességében nincs egy alap tetszés)

márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikació. Egy jó beszelgetes flört vagy csupán az hogy veled tudnak nevetni élvezik a társaságod a pasiknál sokszor csak ennyi is elég. (Ha mellette ki is nézel valahogy van benned vmi női báj is azaz nem havercsaj effektről írtam most.)


Aztán a többi. Megmozgatod motivalod miattad tesz cselekszik elgondolkodtatod, koréd kapcsolja a teveenységeit idejét gondolataot es beavat ő is az eletébe.


Habár sokan kiteszik a mellüket csak és ennyi🤣

márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

+ egy ami nagyon fontos még:


HUMOR!

márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
*jav: köréd kapcsolja a tevékenységeit, idejét, gindolatait, beavat ő is téged az életébe
márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
27%
Hagyjuk már ezeket a kliséket, hogy “humor, kedvesség, intelligencia”, a legtöbb nő az ismerősi körömben, aki kapcsolatban van, pont savanyú, bunkó és buta…
márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

#6


Arról én nem tehetek, de én biztos nem lennék kapcsolatban egy ilyen nővel. Egy alap dolog, hogy akit butának tartok azzal nem jövök össze még szexre sem.

márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
2, miért főzzön jobban, mint te?
márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon egyszerű.

Szép, ápolt, nőies külső, és/vagy ami pont az esete a célszemélynek.

Értsd: ha egy férfinek a középmagas, vékony, nagymellű, hosszú szőke hajú, szép arcú nők tetszenek, akkor nem fogja érdekelni egy 190 cm-es, nagydarab, tüsi, fekete hajú nő.

Ez az alap.


Ha ez megvan, akkor nagyon egyszerű.Vidámnak kell lenni a férfi társaságában, mosolyogni, csacsogni, elérni, hogy jól érezze magát a nő visszajelzései által.Valamint ne üldözze a férfit, ne tapadjon, mindig a férfi kezdeményezzen.


Ha a férfi nem kezdeményez, akkor alapból nem is tetszik neki igazán a nő, tehát minden felesleges.

márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%

Lehet hogy sz@r kapcsolatban vannak, nem működő, törpe nemi szervű palikkal.

Azért egy nőn meglátszik ha sugárzik a boldogságtól valaki mellett.

Én sem vagyok esze veszett boldog, de jobbat nem találtam.

Minden jó lenne , de ha valami problémám van, neki nem panaszkodhatom el mert akkor engem bénáz le.

Nem szabad neki mutatnom ha valami nem jó.

Tesómat ha felhívom, mindig bíztat, ennek meg ha elmondom mi volt akkor lebénáz.

márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!