Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem nem volt egyértelmű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem volt egyértelmű?

Figyelt kérdés

Elhidegültünk egymástól, ebben mindketten hibásak vagyunk. Elhatároztuk hogy segítséget kérünk, amire most kaptunk időpontot jövő hétre.


Addig próbálunk változni, ami hullámzó. Én mondtam hogy addig nem akarok gyereket míg a külső segítséget nem próbáltuk meg.


A szex terén ő már próbálkozni akar , felvetettem a gumit, amire nemet mondott..így nem tudom mit gondol..


Ő érzi azt h jobb lett a kapcsolat, én is látom hogy néha igen néha mint eddig ugyanolyan rossz..hazajön és begubózik a hobbijába és nem akar jönni velem sehova..


márc. 22. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb ötlet ilyen helyzetben a gyerek. Ovis kora előtt már rég elválnátok. Ha nemet mond a gumira, akkor nemet kell mondani a szexre. A gyerekvállalás nem vicc, nem játék. Ezt az egy hetet ki lehet bírni, amig elkezdtek eljárni terápiára.
márc. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

A szex nem csak olyasmi, amiből gyerek lehet. Egy kis petting, összebújás, 69, simi-tapi, de azért biztos ami biztos, vegyél gumit.

A külső segítség pedig csak abban az esetben ér valamit, ha _őszintén_ elmondjátok, hogy mi a baj.

Például hogy te annyira nem akarsz vele gyereket, hogy évek óta lemondtál a szexről is. Valószínűleg már nem is vagy rá képes.

márc. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
A szex a kapcsolat kiteljesedése. Szerintem mindegy hogy gumival vagy gumi nélkül. De gyereket csak úgy nem vállalunk. Ahogy az elöttem írták ha így lenne gyerek, mire oviba menne válnátok. Jól teszed hogy inkább nincsen szex.
márc. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mi a valós probléma? Merth ez mind csak tünet.
márc. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Sracok, ez már megint az a kerdezo, akinek szerinte dilis a nője, aki a csávó szüleinek a boltjában dolgozik…

Érdekes, mindig egy héttel tolódik az időpont? Múlt héten is jovohetet írtál.

márc. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, már több mint 2 hete is jövő hétre volt időpont…


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Betegség miatt lemondta az orvos
márc. 24. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Nekünk felesleges hazudozni. Senkit se érdekel.

Az "orvos" is azt fogja javasolni, hogy engedjétek el egymást. Főleg, ha őszintén elmondasz mindent. De te ezt nem mered meglépni. Úgyhogy innentől felesleges pénzkidobás.

márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Össze vissza hazudozol. A lemondás már megvolt, az új időpont volt “jövő hétre”. Ott van a belinkelt kérdésben.
márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!