Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok nem viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nem viselkedik támogatóan és egyértelműen meg is mondja, hogy nem akar segíteni, mit tesztek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét szituációtól függ, ennyiből nem tudom megállapítani.
2022. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miben nem akar támogatni/segíteni.
2022. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyabb dologról van szó, elhagyom a francba.

Nem társam akkor.

2022. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, és akkor mi az, mondj egy példát légy szíves, amit jól el tudsz fogadni, hogy nem támogat. Mi az a helyzet, amikor megérted és azt mondod anélkül, hogy sérülnél: jó, ne segíts, elfogadom.
2022. aug. 16. 11:56
 5/11 A kérdező kommentje:
#3, írnál példát a komoly dologra? Ez is mindenkinek más lehet, neked mi az?
2022. aug. 16. 11:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pl a hobbimban abszolút nem várom el hogy támogasson, segítsen.

A kertészkedés és a növénytartás a hobbim, nem várom el hogy melózzon vele, hisz én vállaltam önként.



De azt mondjuk elvárom hogy az otthoni feladatokból kivegye a részét.

2022. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szituáció függő.


Ha én kitalálom, hogy karriert akarok váltani mert megőrülök a jelenlegi helyen, akkor elvárom, hogy támogasson. És normális ember, aki tényleg látja, hogy szép lassan kikészülsz és burn out, meg miegymás támogatni is fog még akkor is ha kevesebb bevételt tudsz termelni a háztartásba.


De ha azt találom ki, hogy az új hobbim a magas épületek szélén való cigánykerekezés és kézenjárás, akkor abban nem várom el, hogy támogasson.

2022. aug. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Várunk 10 évet hátha megváltozik. Mondjuk ilyen még soha senkinek nem jött össze, de hátha.
2022. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én írok példát:

Például nem támogat olyanban, ami amúgy a káromra van, de balphasz vagyok. Például hagyom magam kihasználni, mert életképtelen vagyok, és ez sorozatos... Ezért ebben nem támogat.


Vagy nem támogat bármi olyanba, ami a káromra vagy egészségemre megy. Tevékenység, vagy pl droghasználat. Stb. Szerintem érted a lényeget...

2022. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ. Például én benti állattartásban(cica/kutya/etc) nem támogatnám. Nem cserélek almot és nem adok enni. Nem költök rá egy forintot sem. Ha neki kell ilyen, akkor vállalja és lássa el. A bútorok cseréje is rá fog hárulni, ha összekarmolássza az állat. Ahogy a szőr takarítása is.


Főzés, mosogatás, mosás és normális dolgokban "támogatom". Hiszen szeretem a rendet és a tisztaságot. Pénzügyileg meg nem fogom támogatni olyan téren, amit magamnak sem vennék meg. Tehát pl.: Nagyon drága okostelefon, laptop, mobil előfizetés. Ilyenek. De szívesen fizetem az étkezést, közös utazásokat, stb.

2022. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!