Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erőszakos voltam a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakos voltam a párommal? Nagyon rossz, amit csináltam? Hogy javítsak a helyzetemen?

Figyelt kérdés

Voltam egy buliban nélküle, olyan hajnali kettő felé értem haza, kifejezetten ittas állapotban. Nem volt tervben, hogy szexelni fogunk, igazából aludni szerettem volna, de nyomult rám, nagyon kívánta az együttlétet, meg na, legyünk őszinték, azért engem se kellett nagyon győzködni.

Szóval történt egy hevesebb menet, ő utána szokásához híven menni szeretett volna zuhanyozni, mert egyszerűen nem szeret összebújni egy kis szeretkezés utáni simogatásra, nagyon undorítónak tartja magát izzadtan, korábban sok megalázó megjegyzést kapott az exétől, és ez úgy megragadt neki fejben. Szóval az intenzívebb menetek után nem hagyja a simogatós-ölelgetős összebújást, igyekszik minél hamarabb letusolni, eltol, stb. Én örülnék, ha nem csinálná ezt, de eddig ráhagytam, gondolva, hogy hát jó, majd idővel jobb lesz.

Viszont hát tegnap nem tudom mi ütött belém ittasan, de nem hagytam rá, visszahúztam az ágyba, kicsit lefogtam, nem durvultam, de nem hagytam ölelés+simi nélkül távozni. Igazából nem ellenkezett nagyon, de azt mondta, hogy csak azért nem, mert szabadulni akart, úgy volt vele, hogy hamarabb vége lesz így, nagyon rossz volt neki. Aztán végül elment zuhanyozni nélkülem, én meg hát bealudtam azidőalatt. Másnap láttam, hogy pufi volt a szeme, meg mondta is, hogy sírt alvás előtt, és hogy nagyon rosszul esett neki, amit csináltam. Bocsánatot már kértem, de azóta távolságtartóbb velem.

Most mit tegyek?


márc. 22. 23:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, de en ezert otthagynalak.
márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%

Adj neki időt, szerintem később beszéld meg vele.

És részegen is tartsd tiszteletben.

Most nem lecseszésként mondom, csak jusson eszedbe legközelebb ha iszol.

márc. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
eroszakos voltal .. nem kellene nok kezet zoritani es agresszivan ra eroltetni..
márc. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%

Az a baj az ilyennel, hogy nem tudsz "javítani".


Eddig azzal az emberrel élt, aki nem erőszakoskodik vele. Az az ember "meghalt", most azzal az emberrel él, akinél nem tudja, mikor jön elő ez megint.

márc. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot jegyezz meg, ha jót akarsz magadnak. Az “ittas voltam” sosem kifogás a viselkedésre.
márc. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ülj le vele megbeszélni. Például, hogy az ittas állapot nem mentség, és bocsánatot kérsz. De ő meg vegye tudomásul, hogy nem az exe vagy. Még mindig neki akar megfelelni (azonnali tusolás) és a te igényeid nem érdeklik (szerelmeskedés utáni ölelkezés, bújás). Nem halna bele, ha öt perccel később zuhanyozna, neked viszont ez az érzelmi levezető fontos.
márc. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
50%
Neki meg a zuhany fontos.
márc. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%
#1 nem lehetsz nagy veszteség csak egy éves elszámolásnál elírható. 👋
márc. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
Nem korlátozhatsz emberert, ezt kell megjegyezned. Nem a tulajdonod.
márc. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
13%

"kicsit lefogtam"


Nálam itt lenne vége. Innentől mindig az járna a fejemben, hogy most lefogott, legközelebb, ha nekem épp nincs kedvem, megerőszakol? Az ittasság nem mentség semmire. Egyszerűen nem érezném magam biztonságban melletted.

márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!