Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember vagyok, ha azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha azon gondolkozom, hogy legszívesebben izomból megpofoztam volna a volt barátnőm, amikor Ő megpofozott azért, mert nem vettem neki semmit Valentin-napon?

Figyelt kérdés

4 hónapot sem voltunk együtt, én már jóval korábban szóltam neki, hogy egyszerűen nem szeretem a Valentin-napot, ne vegyen nekem semmit, mert én sem fogok neki semmit venni.


Erre arra mentem haza, hogy vett valamit nekem, én meg ugye semmit, ezen összevesztünk, el is kezdett velem kiabálni, majd megpofozott, és megszorította arcom, hogy legszívesebben adna még egyet.


Tök nyugodtan mondtam neki, hogy most azonnal pakolja össze a maradék cuccát és menjen el, és soha ne is jöjjön vissza, letiltottam mindenhonnan.


Viszont néha megfordul a fejemben, hogy jól esett volna ha visszavághatok és cserébe mondjuk én is megpofozhatom.


Pedig soha nem bántottam senkit még kiabálni sem kiabáltam senkivel.


Rossz ember vagyok?


febr. 20. 13:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
47%

Mindenki a saját tetteiért felelős. Ha visszapofozod se ő lett volna az oka. Bántalmazoi duma pl az is higy te hozod ki belolem meg ezek a közhelyek.


Nem mindenki a saját jelleme szerint reagál le helyzeteket. A törvény is az elkovetőt bünteti mert az felel a cselekedeteiért aki megteszi. Soha nem egy másik ember.

febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
21%
* jav mindenki a saját jelleme szerint reagal le helyzeteket.
febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
25%

Szóval ő a te hisztidre erőszakkal reagált, te meg emiatt arról fantáziálsz hogy még erőszakosabb vagy vele.


Nagyon normálisak vagytok mindketten, remélem sokáig kitart a kapcsolatotok (legalább addig hogy minimum egy gyereketek szülessen).....

febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
43%

Csak az önvédelem esik ezen kivül. Minden más esetben mindenki saját maga felel a saját cselekedeteiért.

A bosszu amugyis önbíráskodás. Az is btk

febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
31%
Aztán a gyereket verik majd ketten. 2 felnott 1 gyerek ellen.
febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%

Jobb, hogy nem ütöttél. Nem alacsonyodtál le az ő szintjére.

De a gondolat nem bűn. Attól, hogy "legszívesebben" megpofoztad volna, semmiképp se vagy rossz ember.

febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
34%

Ügyelj gondolataidra, mert azok szabják meg szavaid!

Ügyelj szavaidra, mert azok szabják meg tetteid!

Ügyelj tetteidre, mert azok szabják meg szokásaid!

Ügyelj szokásaidra, mert azok szabják meg jellemed, és

Ügyelj jellemedre, mert az szabja meg sorsod!


Outlaw, Frank

febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%
Nem, jól tetted, hogy így reagáltál. Elképzeltem már én is párszor, hogy beverek nêhány embernek, de maga a gondolat elég volt, hogy elszálljon az agresszióm.
febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
7%
Kíméld inkább meg magadtól a nőket a jövőben…
febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 gergelice16 ***** válasza:
86%
Elégedj meg azzal, hogy neked van igazad. Ha megütötted volna, azzal azt mutattad volna, hogy neki volt igaza, és ez volt az utolsó eszközöd arra, hogy úgy érezd neked van igazad. Szóval nem csak azért volt jó döntés, hogy nem ütötted meg, mert nem helyes (nőket sosem szabad megütni, semmilyen körülmények között), hanem azért is, mert ezzel bizonyítottad, hogy mennyivel érettebb vagy nála.
febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!