Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem el akar válni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem el akar válni és kért hogy költözzek ki mit tegyek ? Szeretem a feleségem

Figyelt kérdés

7 éve élünk Angliában 3 gyermekünk 2 autista kisebb fiúk 4,2 évesek

Azt mondja el akar válni de azért utána meg legyünk barátok extrákkal szöveggel le feküdtünk egymással ezt ő dobta be ! 1 hónapja meg halt a nagy anyja haza ment a temetésre egy hétig volt el utolsó előtti nap össze vesztünk és sok csúnya dolgot IRTAM úgy jött Visza hogy válni fog akar elege van belőlem, előtte minden rendben volt !

Egy éve építjük a kapcsolatunkat újra ugyanis egy éve volt egy fere lépésem hibáztam és konyorogtem bocsássa meg mert öt szeretem és próbáltam helyre hozni mindent

Előtte heti 7 napot dolgoztam el hidegultunk egymást és sajnos a fere lépés lett a vége amit azóta megbántam ezerszer és az utolsó egy évben próbáltam jóvá tenni amennyire lehetett .. látszólag minden rendben is volt mikor reptéren búcsúztunk sírt ölelt csókolt azt mondta nagyon szeret és alig várja haza jöjjön .. egy nap egy veszekedés egy pár le irt rosz mondat után úgy jött Visza hogy el vál.. azóta teljesen rideg .. volt a barátok extra dolog utána meg kérdeztem miért csinálja ezt miért ölel miért buj most akor el fogunk válni vagy sem? A válasza az volt hogy akor nem fog már bújni sem akor csak el válunk .. nem erre számítottam mikor kérdeztem .. eltelt egy hónap mióta vissza jött és ugyanaz a helyzet .. reggel viszem a lányom iskolába aztán onnan meló inna. Be vásárlók és aztán haza jövök és próbálok kedves lenni normális hangnemben beszélni hozza de az o válasza mindig rideg vagy épp gúnyos és ahogy ram nez flegma .. nem tudom mi lehet vagy hogy hol lehet a probléma .. új jelszavát tett a telefonra ha fel megy zuhanyozni fel viszi , ezt szóvá tettem kérdeztem van e valami amit titkol azt mondta itt a telefonon nézd át nincs rejtegetni valóm .. szóval nem értem .. azt mondja abból van elege hogy ha mérges vagyok olyan Dolgokat MONDOK amiket Bem gondolok végig és öt ez bántja utána tudja meg bánom de már késő neki pedig ebből lett elege … ma meg kérdeztem nem e szeretne beszélgetni vagy nincs e valami amit úgy érez el szeretne mondani? Azt mondta igen van tegnap dél előtt masztizott , ami nála elég fura mert legalább is eddig Bem tudtam hogy ilyet csinálna nagyon ritkán volt ilyen , itt el kezdtem gondolkozni hogy kire gondolhatott mert ram nem hiszem a viselkedésébol ítélve illetve ha szeretett volna velem feküdt volna le .. tegnap ram irt míg dolgoztam és elég hevesen el kezdett belem kötni mert előtte pár nappal mondtam hogy mivel válni akar és nekem költözni kell majd mert ezt kérte így dolgoznom kell majd többet tehát nem lessz idom a lányom reggel iskolába vinni korábban fogok be járni dolgozni ezt tegnap írásban szóvá tette és ezért le támadott , Visza gondolva ma azt mondta tegnap magához nyúlt nemtudom mikor volt erre passzió ja amikor veszekedést. Kezdeményezett velem .. teljesen össze vagyok zavarodva nagyon szeretem a feleségem és a családom és nemtudom mit tegyek hogy javítsák ezen a helyzeten már próbáltam mindent ami eszembe jutott egy hónapja csendben vagyok és csak nyelem a rosz viselkedést reménykedem majd enyhül a helyzet javul de nem mert csak rosszabb felém .. vettem rózsa csokrot melle irtam egy szerelmes levelet benne az érzéseim el

Le terdeltem neki konyorogtem sírtam és nem történt változás …

Rám nézett ridegen ..

tudna valaki tanácsot adni? Mit tegyek ?


márc. 23. 16:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Most akkor 1 hónapja nem dolgozol?
márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem kellett volna megcsalni🤷‍♀️

Lehet, hogy úgy tűnik, hogy megbocsájtott, de elfelejteni nem fogja, akármit is csinálsz és akárhogy is bánod.

Ha most neki lenne egy másik férfi, el tudnád nézni?

márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

Menjetek párterápiába vagy te egyedül pszichológushoz.

Bántalmazó kommunikációra panaszkodik.

Olvasd is el a könyvet:

Szavakkal verve.

márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
valami megtort benne.. lehet mar nem tudod vissza csinálni..
márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Elore kell gondolkozni, nem utana megbanni.
márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Min vesztetek össze és miket írtál neki?
márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Én speciel hányingert kapnék, ha megcslás után rózsacsokorral, térdelve és bőgve könyörögne valaki, és azt hiszi, hogy ezek a szappanoperákat megszégyenítő giccses helyzetek megoldják a problémát. Szánalmas!
márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Egyelőre el kell őt engedned érzelmileg, had menjen, anyagiakban állj mellé hiszen 3 gyerek nagy gond. Tedd amit mond ha hajthatatlan most csak ellenállással reagál. Legyen úgy ahogyan ő akarja, a külön élet mindkettőtöket lenyugtat egy időre hagyd magára vagy hagyd és ne ostromold, ő is ráfog jönni, ha téged szeret melletted lesz. Aki szeret évek múlva is téged választ, nem kell érte kaparni és könyörögni ez nem múlik egy egyik napról a másikra.
márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
7, dettó. Akkor bezzeg nem érzelmeskedett, mikor félrement.
márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Tudod, az szerencsére nem érdekli a bíróságot, hogy szereted őt.


Bár elég nevetséges erről beszélni, mikor félrekeféltél :D


Beadja a válást és kész, ilyen egyszerű.


Exem is megcsalt, amint megtudtam, kidobtam, és nem érdekelt a hiszti, a könnyek, a virág, meg a hazugságai. Repült, éljen a másik nővel szrok bele.

márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!