Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő szerelmes, képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szerelmes, képes várni egy foglalt pasikra?

Figyelt kérdés
Nekem még van élettársam, de csak nyáron tudok különválni tőle. Egy nagyon jó barátnőm, néhány hónapja mondta, ha nem lesz egyikönknek sem kapcsolata, szívesen összejönne velem. Neki is volt azóta kapcsolata, és mindig azt mondogatta, hogy úgyis az lesz a párja, aki hozzá van rendelve. Amit nem értek hogy sosem mondta hogy szerelmes lenne belém, de folyamatosan keresi a társaságomat, talákozni akar, beszélgetni, hiányzok neki mint barát, mint ember. Szerinte én vagyok a lelki társa, és emiatt van az hogy nagyon jól kijövünk egymással. Viszont én jelemleg semmit nem érzek iránta, csakis barátságot. Barátság alakulhat szerelemmé?
márc. 23. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzi, van esélye, tehát adod alá a lovat, akkor igen, egy darabig biztosan... Aztán majd elunja, ha látja, hogy nem találnak viszonzásra az érzései.
márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal osszejon veled? Pfujj nemaf
márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ebből nem lesz semmi.
márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

A címben van egy kérdés és alul utolsó mondatként egy teljesen más dilemma XD

Melyikre válaszoljunk pontosan?

Hogy a csaje aki oda van érted tud e várni nyárig, mig kifarolsz a jelenlegiből, hogy aztán pofára egyen ejtve, mert te nem érzel iránta semmit, ez így summázva.

márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a várás nem tudatos. Ha tényleg szerelmes, más férfi nem opció.
márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!