Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki foglalt személybe szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki foglalt személybe szerelmes, rosszabbul érzi magát így karácsony közeledtével?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is szerelmes, de nagyon odavan, vonzódik házas, foglalt emberhez.

Szóval rosszabb most belegondolni, hogy a párjával tölti az ünnepet és tök jól elvannak? Vagy csak ugyan olyan rossz mint máskor?

Valaki nyugtasson meg, hogy ez normális érzés ebben a helyzetben!

Féltékeny feleségek és a "gerinces" válaszolók ne törjék magukat, főleg hogy plátói szerelemről van szó.


dec. 22. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, hogy foglalt vagy se, mert se így se úgy nem szeret téged, nincs veled.
dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Engedd el a plátói szerelmedet talán...
dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Szerelmes nem vagyok, de nagyon vonzódom hozzá. Hozzáteszem, én annyira elcseszettül működöm, hogy nagyon ritkán tud hatni rám bárki, úgy 10 évente egyszer. Ezért nekem az nem megy, hogy engedjem vagy felejtsem el, és keressek mást, aki szabad, mert találok én akár többet is, de senki nem fog meg.

Nekem nem sokkal rosszabb belegondolni, mint egy átlagos hétköznap estén vagy hétvégén. Nem is az fáj igazán, hogy ők ketten hogy vannak egymással, hanem az, hogy én itt vagyok egyedül megint, mint mindig, nem lehetek azzal, akire vágyom, vagyis vele, nem is láttam már vagy 2 hete. És ha arra gondolok, hogy hamarosan kezdetét veszi egy újabb év, ami ismét arról fog szólni, hogy nyűglődhetek azokkal, akik legjobb esetben is közömbösek számomra vagy megmakkanhatok egyedül, érintetlenül, akkor legszívesebben fel sem ébrednék többé, csak az állataimnak szükségük van rám.

dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Én is foglalt emberbe vagyok szerelmes. A páromba, aki velem foglalt :D
dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Nyisd ki a szemed van sok szingli ferfi.
dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobban erzem magam , mert tudom hogy valakinek boldogsagot okoz.
dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os!

Ez aztán az igazi, önzetlen szeretet, már ha igaz amit írtál!

dec. 22. 15:23
 8/12 A kérdező kommentje:

3-as!

Már találkoztam a történeteddel, egy másik kérdés alatt. Ha jól emlékszem nő vagy. Maximálisan megértelek, viszont nekem veled ellentétben nagyon nehéz arra gondolni, hogy ők ketten valószínűleg végigenyelgik az ünnepet. Alapban a nőt semmiért sem irigyelném, főleg hogy véletlenül sem nevezhető szépnek, vonzónak, de hogy megérintheti, bármit tehet Vele, arra jobb ha nem is gondolok..

dec. 22. 15:32
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

#8 Igen, írtam ki róla egy kérdést, nő vagyok, harmincas.

Ilyen érzés bennem is van, hogy ő megérintheti, összebújhat vele csendesen, érezheti a közelségét, a lélegzetvételét, a szívdobogását, hallgathatja a hangját, hosszan és szenvedélyesen csókolózhat vele, szexelhet... Én meg ölembe vehetem a macskát vagy a kutyát. 😏 Vagy leakaszthatok a felsoroltak céljából valakit, akivel kicsit sem élvezném, mert annyira nem érdekel, hogy még a találkozásra is gyötrelmes nehezen venném rá magam. Szép lehetőségek és kilátások a jövőre nézve.

dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a szívemre teszem a kezem,baromira hiányzik az illető.Nagyon vonzónak tartom,tetszik,ugyanakkor ha ő boldog,én is az vagyok.Elvégre nem tartozik nekem semmivel és nem is az én társam.Tényleg tudok örülni annak,hogy neki legalább van egy szép családja!

Nekem még ennyim sincs.

Viszont próbálok örök optimista maradni,abból a bensőséges viszonyból táplálkozni,ami köztünk-egyenlőre barátilag-kialakult.

dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!