Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban van ahol tényleg valós problémát okoz az "Automata vs manuális váltós autó"?

Figyelt kérdés
Az ezen való hisztizés hogy márpedig csak az tud vezetni aki manuális váltósat vesz és mi van ha elromlik az automata, meg hogy vajon férfi e egyáltalán úgy igazán ha automatát akar stb.

márc. 24. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Párkapcsolatban problémát okoz, ha a nő a férfi autóját akarja vezetni és vice-versa.
márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
De unatkozhatnak, akik ilyenen tudnak veszekedni 😂
márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Normális ember ezzel nem foglakozik, tök m1 hogy milyen váltó van egy kocsiban.
márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehet túl gyakori, hogy már kialakult párkapcsolatban azon rugózzon az egyik fél, hogy a másik mennyire férfi, vagy mennyire tud vezetni csak, mert automata váltós a kocsi. Ha valamelyik fél ennyire végletesen látja ezt a kérdést, akkor már az ismerkedési szakaszban gondot fog okozni szerintem, hacsak nem már meglévő kapcsolat alatt szerzi az egyik fél a jogsit és, mint új téma merül fel.

Az eltérő tudás, jogsi inkább közös autó vásárlásakor lehet gond.

Vagy, amit az egyes ír valóban nagyobb buktató, hogy így nem tudják egymásét vezetni, vagy legalábbis az, aki automata váltóhoz szokott (vagy csak arra van jogsija) nagy bajban lesz, ha a másikéval kéne menni.

De, semmiképp nem mindennapos probléma szerintem. Még soha nem hallottam ilyen konfliktusról.

márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Aki tud vezetni az mindkettőt kell, hogy tudja vezetni mert ha beül egy manuális váltósba és nem tud vele közlekedni akkor az valóban a "nem tud vezetni" kategória. Gyalog kell mennie ha haladni akar. De hogy jön ez a párkapcsolati problémákhoz?
márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
A józan ész azt diktálja ha olcsóbban akarja az ember fenntartani az autót akkor manuálisat vesz, ha tele lennék pénzel én sem szórakoznék a manuálissal. Mindegy hogy férfi vagy nő aki tud manuálisat vezetni az előny számára.
márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Ez a jövő:

"A klasszikusan botváltós Európában 2000-ben még az eladott autók 89 százalékába szereltek kuplungpedált, 2023 első felében ez a szám 32%-ra csökkent, azaz csak minden harmadik autóban kell kézzel kapcsolgatni."

márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lesz itt még nálunk bőven manuális váltó. Aki most akar jogsit az inkább tanulja meg a kéziváltót, nem kell félni tőle. Az elektromos autók fogják kinyirni a manuálist (ha el tudnak terjedni) amúgy, amig van dizel meg benzines ott mindig egy olcsóbb, egyszerűbb opció lesz a kézi váltó.
márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kifogás, más a probléma gyökere. Talán az, hogy az egyik a másikat nem szereti, vagy egymást nem szeretik.
márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Nekunk 2 autonk van. Az enyem manualis, az ove automata. Meet havi 2-3 ezer km vezet.

Sose neztem kevesbé ferfikent ra az autamata kocsija miatt.

Aki ilyen baromsagot mondd annak még sosem kellett 15-20 km-es dugokat végig kuplungolnia 🤦‍♀️

Vezetjuk egymas kocsijat , nincs gondunk egyikkel se. Foleg nincs vitatozas.

Amugy cirka 15-20 even belul mar nem is nagyon lesznak manualis valtos autok. Csak a regiek.

márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!