Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak vágynak a gyengédségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak vágynak a gyengédségre vagy sem?

Figyelt kérdés
márc. 25. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Vágynék, de sosem volt/lesz benne részem. Vannak ezek az örök lábtörlő típusú emberek, mint én...
márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Van aki igen, van aki nem.


A többség szerintem vágyik rá. Én pl tök szívesen hajtanám a fejem összebújáskor a másik fél mellkasára meg ilyenek.. de..


1. Ezt általában férfiatlannak tartják.

2. Ha ezt kimondod akkor szimplán lenéznek/beszólnak.


Szóval vágyni vágynak de nagyon kevés olyan személy van aki érdemes rá, hogy ezt meg is mutasd neki.

márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

2-eshez: sokan nem képesek ezt visszaadni. Akármelyik nemről van szó. Valamelyik "kap", és akkor onnantól feltételezi, hogy a kapcsolat dinamikája az, hogy az egyik mindig a "baba", a másik meg a "szülő". Mondjuk ezért sem kéne párkapcsolati dinamikát alkalmazni a szülő-gyerek kapcsolatra, és vice versa.


Nagyon nem képesek sokan arra, hogy adni és kapni is tudjanak.

márc. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi köze az összebujásnak a szülő/gyerek kapcsolathoz???
márc. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam: hogy sok felnőtt nem tudja adni is és kapni is.
márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Oké, igazad van.

Én pl kapni nem tudom.

márc. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolat elején szoktak.
márc. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem.-


Minden férfi szívtelen gonosz borzasztó állat.

márc. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Amikor jön egy nő a képbe, akkor a férfinak is megváltozik a hormon termelése, ezáltal a gondolatai is, mert ezek az anyagok nagy hatással vannak az agyműködésre. Ha ezek a hormonok működésba léptek, akkor a férfi onnantól csak arra fog gondolni, hogy együtt legyen azzal a nővel, akárhogyan is.
márc. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vágynak igen, ez egy természetes igény (lenne) részükről.
márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!