Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, fiúk. Szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk. Szeretitek a gyenge nőket? Milyen a jó nő? És miben nyilvánul meg a mindennapi életben a gyengédség?

Figyelt kérdés
(kort írjatok, kérlek)
2009. jún. 28. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

A gyengédség meg a gyengeség nálam teljesen más. A gyenge csajokat én őszintén nem annyira szeretem, mert ők túlságosan is a férfira támaszkodnak, és ha a férfival van vmi, akkor nem tudnak csinálni semmit sem (csak jajgatni meg összeomlani). Én személy szerint jobban szeretem a magabiztos, talpraesett csajokat, de az a típus is tud gyengéd lenni, ha kell, ez a kettő nem zárja ki egymást.

16/f

2009. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A gyengeség és a gyengédség valóban két különböző dolog. Én például egy erős, gyengéd férfinak tartom magam, de a gyenge nőket nem kedvelem annyira, mint az erősebbeket.


Iszonyúan vonzó, amikor egy nő okos, talpraesett, akaraterős és fizikailag is erős, kitartó.

2009. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, az lemaradt.
2009. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy a kettő összefügg. Sőt. Csak bután fogalmaztam a kérdést, bocsánat.
2009. jún. 28. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
én meg határozottan szeretem a gyenge nőket (persze nem a balf.sz nőket, a kettő nem ugyanaz!)....Madách is megirta az Ember tragédiájában: "az erős csak a gyengét szeretheti"
2009. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nő legyen valahol a gyenge és erős határán. Érezzem, hogy én vagyok mellette a férfi, de tényleg ne legyen gyenge. Legyen gyengéd, szeretem a bújós lányokat. Meg fontos, hogy mosolyogjon sokat, és legyen aranyos persze.

16F

2009. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!