Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog egy porszívó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog egy porszívó miatt 1 hete haragudni?

Figyelt kérdés
Albérletben élünk, én költöztem oda hozzá, ő már korábban is ott lakott. Alapvetően bútorozott a lakás, de pár műszaki cikket a sajátja, köztük a porszívó is. Múlt hét vasárnap porszívóztam, már majdnem végeztem, mikor hirtelen leállt és nagyon erős égett szagot kezdtem érezni. Sehogy sem bírtam újraindítani, gondolom, hogy leégett a motorja. Nem volt otthon, miután este hazaért, akkor meséltem neki és mondtam, hogy másnap menjünk el munka után venni újat. Teljesen lehordott, hogy még egy porszívózást sem lehet rám bízni, direkt rontottam el a porszívóját. Tudni kell, hogy 10 ébe megvan neki, eddig semmi baja nem volt. Bántott a dolog, de nem éreztem akkora tragédiának, amekkorát csinált belőle. Azóta nem hajlandó velem kommunikálni, beszólogat mindenre, elutasít az ágyban. Fogalmam sincs, hogy mi lelte, mit kellene tennem.

márc. 31. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez hülye. Én elköltöznék. Bár megjegyzem, nem ég le a motorja, ha ki van pucolva normálisan, de ettől még biztos nem hisztiznék be a másikra, egy szaros porszívó miatt.
márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nála lehet tragedia minden, ha bármi elromlik. Valszeg tapasztalatlan abban hogy folyamatos javitasok karbantartások kellenek amugyis az életbe. Életképteleneknél van csak pánik ilyenekben.
márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lool.. hát ha ez valós akkor legalább gyorsan kiderült, hogy amilyen lendülettel odaköltöztél jobb, ha el is költözöl.


Ha valami 10 éve megvan akkor kb bármelyik pillanatban tönkre mehet. Az utóbbi 20 évben már nem úgy tervezik ezeket a dolgokat, hogy 5 évnél tovább tartsanak. Ha igen, akkor kb csak a szerencse.. na de mindegy ez most. Az a red flag, hogy ezen durcizik, nem szól hozzád, meg téged okol.

márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nekem mindkét szülőm ilyen. 28 éves vagyok, de a mai napig a fejemez vágják, hogy mennyi mindent tönkretettem gyerekkoromban, például mikor egy nap alatt 2x lukadt ki biciklim gumija. Valamikor érettségi táján mosogatás közben eltörtem két tányért, utána két szomszéd is becsöngetett, mert anyám őrjöngött.
márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Tavaly vettem új porszívót, elfüstölt a motor, pár éve volt meg az előző. De hajszárítóval is jártam már így, és mióta élek, volt jó pár háztartási gép, ami tönkrement a kezeim közt, rendeltetésszerű használat ellenére. Bármilyen furcsa a párodnak, ezek nem örökéletűek, sőt, egy 10 éves porszívónál meg aztán pláne benne volt a pakliban. Az 1-es is jó nagy butaságot ír, takarítás ellenére is le tud égni a motor, ha elfárad, arról nem szólva, hogy pl. jó ideje már a telefonokat sem úgy tervezik, hogy minél strapabíróbbak legyenek, sőt…

Én nem puncsolnék, ha továbbra sem hajlandó értelmes ember módjára gondolkozni, és belátni, hogy bizony nem kell semmit elcseszni, akkor is tönkremennek háztartási dolgok, hagynám a fenébe. De egyébként, ha vki vmit bakizik, akkor sem indokolt a hosszas csenddel verés/ beszólogatás, azt is meg lehetne beszélni felnőtt emberek módjára.

márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Laylah ***** válasza:
100%
Én a komminukáció híve vagyok, nekem ez az egy hete tartó hiszti már rég kicsapta volna a biztosítékot. Nagyjából már másnap.
márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nem a porszívó a valódi probléma, csak keresett valami indokot, hogy beléd kössön. Nem tudom, amúgy hogy bánik veled vagy mennyi figyelemet kapsz tőle, minden esetre ez súlyos tünete annak, hogy nem túl jó kapcsolat már a tiétek...

Egyébként semmi csodálkoznivaló nincs abban, hogy tíz év után tönkre megy egy műszaki cikk. Nekem is ennyi idő után mondta fel a szolgálatot az előző porszívóm, nem régen pedig a hajszárítóm.

márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a porszívóról van szó, hanem arról, hogy nem tudja felnőtt ember módjára kezelni a problémákat.

Megmondom én, hogy mit kellene tenned. Fogd a cuccodat, és költözz el. Ő most egy hete élvezi, hogy tepersz neki, hogy mindent megtennél, hogy jóvátedd, élvezi, hogy nemet mondhat, hogy szórakozhat veled. Egy hét elég volt belőle, ne csinálj tovább hülyét magadból, inkább keress egy férfit, aki nem csinál ekkora drámát egy ilyen semmiségből. Gondolj bele, mi lenne később, ha a valódi problémák jönnek.

márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel téged csak manipulálni,és zsarolni szeretne. Így akarja elérni,hogy neked lelkiismeret furdalásod legyen a semmiért! Ne hagyd magad. Nevesd ki,és hagyd ott. Ha most egy porszívó miatt meghunyászkodsz,legközelebb már mindenért le lesz hülyézve,rosszabb esetben kapsz is egykét maflást.
márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Lényeg, hogy te vegyél új porszívót, nem gondoltál erre?🤣👍
ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!