Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt meg lehet beszélni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg lehet beszélni, vagy nem érdemes folytatni, ha látszólag ennyire nem érdekli, terhes leszek-e (28N)?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden. 8 hónapja vagyunk együtt, nem igazán látom rajta, hogy komolyat akarna, annyi energiát nem tesz bele így én is próbálom lazára venni, és nem látni bele semmit. Ne kövezzetek meg, nyilván nekem is fontos a szex, de most nem vagyok olyan élethelyzetben hogy őhelyette elkezdjek keresni valakit, akivel komoly kapcsolatom is lehet, addig meg gondolom mindkettőnknek jó ez a felállás. Az sem érdekel, ha ő mással se akar komolyat, de ezek alapján velem tutira nem.


Heti kétszer találkozunk többnyire, szex az mindig van, párszor együtt alszunk, néha program is van, ismerem a barátait, ő is az enyéimet, de ennyi. Én nekem nem fér bele egy igazi kapcsolatba hogy abszolút nem haladunk semerre és nem is nagyon töri magát. Szóval megbeszélés nélkül én ezt elkönyveltem szexkapcsolatnak.


A baj csak az, hogy a védekezés "nem annyira érdekli"... én nem szedhetek tablettát, ő meg nem szereti a gumit, ìgy mostanság mondhatni ráállt a megszakításos védekezésre. Persze hülye nem vagyok, termékeny ablakban, jövő héten ezt nem fogom hagyni neki. Nagyon érzem a peteérést, 28 naposak a ciklusaim, tényleg kb. Középidőre esik, így mondhatni működhet akár a naptármódszer is.


Csak hát ettől még meg kellene vele beszélni, hogy "figyu, ez a kapcsolat tudod hogy arról szól, semmi többről, rohadtul nem kéne ezt rizikózni, mert kettőnk közül pont Te vagy az, aki lelkileg biztosan nem áll készen egy gyerekre, én viszont abortuszra nem mennék a hülyeségünk miatt".


Ha ezt ìgy elmondom neki, van rá sansz, hogy elfogadja az én érdekeim, vagy inkább keressen olyan szexpartnert, aki tud is tabit szedni, mert ez nekem így annyira nem pálya.



ápr. 1. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér a megbeszélés, de sok jóra ne számíts.
ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én már eleve abban is kételkedem, hogy letezik-e olyan pasi aki:


1: komolyat akarhat velem

2: elfogadja az óvszert, pedig én is tudom, hogy rossz, nőként sem olyan, mint nélküle...


Volt olyan pasi, aki őszintén azért állította le az ismerkedést, mert tudta, hogy neki nem menne olyan nővel, aki nem szed tabit, úgyhogy kicsit kezdem elfogadni a sorsom...

ápr. 1. 16:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Énis voltam egy ilyesmi helyzetben, annyi hogy ott kimondott szexkapcsolat volt. Visszatekintve amit tanàcsolnék neked az hogy bàrmennyire kötődsz hozzà légy erős és lépj ki belőle. Utólag megalázva fogod magad érezni és ez rányomhatja a bélyegét az azutáni kapcsolati pròbálkozásaidra is.

Mi se védekeztünk egyébként , ő se hozta fel soha a dolgot hogy kéne. Nem történt baj szerencsére de ha megtörtént volna tuti nem állt volna mellettem ahogy melléd se állna a jelenlegi "pàrod".

Azt tarts szem előtt hogy többet érsz minthogy valaki igy kezeljen, s ne vàrd meg amig ez mégtöbb sebet okoz.

ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3-as az a baj, hogy a barátaim szerint teljesen normális, ha egy pasi 8 hónap alatt se tudja eldönteni, hogy mit is akar igazán. Ha meg el sem mondom neki, hogy nekem ez kicsit kevés, akkor ne is várjak változást. De nem, az ilyen pasik nem vàltoznak. Lehet 35 felett összekapják magukat, mert akkor màr akarnak házasságot, meg gyereket, de valahogy ma az a normális, hogy 30 alatt egy csomó fiatal férfi gondolatba se veszi ezt, amikor elkezd ismerkedni. Mindig csak a "nem ígérek semmit, majd lesz valahogy". De még harmincas pasikkal is ezt tapasztaltam randikon, nyilván ott bele sem mentem, mert tudtam, hogy egyáltalán nem akarnak komolyat.


Ő az elején máshogy állt hozzá, aztán elfogyott az energia.

Sajnos ő is kötődik hozzám, látom az apróbb tettein, de a felnőtt beszélgetésektől teljesen elzárkózik. Amikre esetleg építeni lehetne egy kapcsolatot. Szóval emiatt döntöttem úgy, hogy nem akarom komolyan venni.


Csak hát pont emiatt nem kéne teherbe esni.

ápr. 1. 16:19
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én kimondottan kíváncsi leszek mi lesz az eredmény.

1. Azt hitte ez komoly kapcsolat és egyből megszakit veled mindent is

2. Elfogadja, hogy ez tényleg szexkapcsolat és felesleges ebbe összehozni egy babát

3. Mindegy miért , de veszekedés lesz belőle

ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 2 évvel ezelőtt 28 évesen lett elég érett, hogy tényleg komoly kapcsolatra adja magát azóta már együtt élünk pár hónap után már és egyre jobban fejlődik a kapcsolatunk az más kérdés, hogy én miben hibázok benne, hogy nem tud olyan ütemben fejlődni, de ez van , fejlődők én is közben, hogy meg legyen minden a nagy fejlődésre az esküvőre az ahhoz még egyikünk sincs készen , de nyitottak vagyunk rá
ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Miért kellene tudnia, hogy tablettát szedsz? Ne áruld el neki, ha szedsz.


Idézlek: "Én már eleve abban is kételkedem, hogy letezik-e olyan pasi aki:

1: komolyat akarhat velem..."


Miért ne létezne? Ne légy kishitű, bármikor rátalálhatsz, de ez a fiú nem tartozik közéjük.

ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap alatt normális, ha nem tudja eldönteni? Xd Egy hónap alatt eldönti normális ember, maximum menet közben változik a véleménye, ha tényleg nagyon mást adsz az elején, mint amilyen vagy. Óvszer miatt pedig nem rinyál mind, vannak bőven férfiak, akiket nem zavar. Nekem spec soha nem volt emiatt gondom, nem mondom, hogy sok férfival voltam, de amennyivel igen, az felvette magától vagy kérésre, hiszti nem volt.
ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Persze hogy nem érdekli, hogy valamelyik ribije vemhes lesz, nem az ő gondja az :)

Laza kapcsolatban óvszer nélkül kefélni, nagy bölcsességre vall, ki tudja hány nőt kezelget még rajtad kívül...

ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"A baj csak az, hogy a védekezés "nem annyira érdekli"... én nem szedhetek tablettát, ő meg nem szereti a gumit, ìgy mostanság mondhatni ráállt a megszakításos védekezésre."



"-as az a baj, hogy a barátaim szerint teljesen normális, ha egy pasi 8 hónap alatt se tudja eldönteni, hogy mit is akar igazán."


Nem igaz, hogy nem kéne tudnia, hogy mit akar tőled.

Ő egyedül szexre tart téged és véletlenül "felcsinál" és nem mész abortuszra őt nem fogja érdekelni a pici, se te!


Azért nem akar gumit húzni mert jobb anélkül. Nem tudom miért nem szeded a tabit és igazából tök mindegy. Ha nem húz óvszert akkor ne feküdj le vele azz jól van.

Nem is érthető, hogy mire vársz vele kapcsolatban amikor csak használ.

ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!