Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha megismerkednél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha megismerkednél egy látszólag becsületes pasival majd mikor komolyra fordul a kapcsolat bevallalná, hogy négy évet ült adócsalásért?

Figyelt kérdés
Részletezve pedig elmondaná hogy nem milliárdos hanem pár milliós adócsalás és hogy nem lopott meg senki mást leszámítva az államot, meg olyan eseteket amikor gemkapcsot vett el a munkahelyén magán célra...
2021. okt. 19. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

igazi Földre szállt angyal...

én nem ismerkednék bűnözővel

2021. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen gyereket akarnék tőle és remélem bántalmazna is
2021. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

azert ha 4 evet ult erte, akkor az nem csak egy apro kis sikkasztas volt, hanem valami komolyabb. es ha az allamtol lop, akkor kozvetve mas adofizetoktol, tehat tolem is lop.

egyaltalan nem lennek elragadtatva, plane, ha probalna is kimagyarazni magat, hogy igazabol ez semmiseg. visszatetszo. nem mondom, hogy azonnal szakitanek, de csalodas lenne.

2021. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Őh, hát ilyen országban egyrészt nem csodálom, másrészt biztos, ami biztos, onnantól külön kassza lenne.
2021. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az adó lopás
2021. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az jogos hogy az a bűnöző akit el tudtak kapni:)). Jogilag a gyilkos is ártatlan amíg rá nem tudják bizonyitani
2021. okt. 19. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
adó csalók többet kapnak mint az erőszaktevők, gyilkosok sokszor.. Itt csak joggyakorlás van..
2021. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem lopott meg senki mást leszámítva az államot"



Tolvajtol lopni nem bun :)



37F incel

2021. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó es no eseteben ez mit jelentene nalad? Hogy viszonyolnal hozzá?
2021. okt. 19. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nekem tetszene ha egy nő ilyet tenne. Nem az előző vagyok. De bevallalos, okos nő. Szét lopnak minket, ő visszaszúr.
2021. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!