Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt, hogy erőltete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt, hogy erőltetem a témát?

Figyelt kérdés

A barátnőm szűz és elég szégyenlős. Lassan egy éve vagyunk együtt, de semmi szexuális nem történt köztünk, igazából eddig lehetőség se lett volna rá kulturált körülmények között.

Viszont egy hónapja összeköltöztünk. Azóta mindenbe azt látja bele, hogy szexelni akarok vele. (Mondjuk nem mondom, hogy nem szeretnék.) Nagyon ki van bukva, fél a dologtól, nem áll készen. Nem erőltetem, de ő úgy érzi, hogy igen. Mindenbe azt látja bele, hogy a szexre szeretném rávenni. Ilyenek, hogy filmnézés közben hozzábújok, reggel felébredek és ő pont akkor öltözik, tehát meglátom közben, csók közben megfogom a combját.

A legutóbb konkrétan elsírta magát attól, hogy az ölembe ültettem ruhában, pedig csak hátulról öleltem meg, semmi olyan helyre nem nyúltam.


ápr. 2. 00:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna kapcsolatba kezdenie,meg összeköltöznie veled, amíg egy pszichológussal rendbe nem teteti ezt a problémát. Ez így nem normális, főleg, hogy gondolom nem 15 évesek vagytok.
ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Igaza van az 1-esnek. Itt valami nagyon komoly lehet a háttérben. A leírásod alapján gyakorlatilag retteg tőle. Nem lennék meglepve ha bántalmazták volna korábban valamilyen formában.
ápr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges.
ápr. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Küld szaemberhez.
ápr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus kell neki, ez egy 13 évestől még esetleg érthető lenne. Valószínűleg a múltjában valaki-valami traumatizálta. Pl nekem volt egy barátnőm, akinek a nagyanyja is csak 46 éves volt, mikor megismertem, a családban mindenki kora tizenévesen szült, ő nem akart fiatal anya lenni, mert látta a hátrányokat erre kórosan rágörcsölt, vaginizmus alakult ki nála. Szex sosem volt téma. Aztán áttért a pasikról a csajokra. Most jelenleg barátnője van.
ápr. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyértelmű, hogy vmi trauma érhette, molesztálás, akár megerőszakolás is. Már az is baj, hogy 1 év alatt sem volt egy felnőtt kapcsolatban szex, még csak a közelébe se jutottatok, de hogy még el is sírja magát egy apróbb testi érintkezéstől, ott nagy gond van. Mindenképp beszélned kéne vele, és szakszerű segítséget javasolni, hiszen szenved, viszont az sincs rendjén, hogy te kvázi erőszakosnak és perverznek legyél beállítva… Nem kell tagadnod, hogy vágysz rá szexuálisan, hiszen ez tök normális, vele kéne valahogy megértetni, hogyha belőle rettegést, sírást vált ki a közeledésed, annak ellenére, hogy veled él, szeret, akkor szakszerű segítséggel kéne megpróbálni feloldani. Ezt nem tudom, hogy fogalmaznám meg a legkevésbé bántó módon, de az biztos, hogy lépned kell, mert rá fog menni a kapcsolat, és gondolom, szex nélkül sem akarsz még éveket eltölteni, ráadásul úgy, hogy még kb. meg sem ölelheted.
ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocsi, de ez semmiképp sem normális. Nem írtad hány évesek vagytok. De 18-20 felett fura azért. Nem a szüzessége fura, hanem hogy attól kivan hogy megfogod a combját. Ez a nem normális. Hogy lehet így összeköltötni? Egyáltalán miért nem beszélgettetek arról (erőltetés nélkül), hogy mitől fél, mi a baj stb. Mert hogy valami traumája van, az tuti. Pszichológushoz kéne elmennie.


Mégegyszer nem azért, mert szűz, mert én is relatíve késő vesztettem el és nem volt semmi bajom. De az, hogy egy bújástól ennyire kivan, az nem oké.

ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Hány éves?
ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként nem sokan lennének ilyen türelmesek,le a kalappal. Főleg, hogy semmi intim dolog nincs,nemhogy szex.
ápr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ez mar nem a tisztelendo kategoria, hogy ennyit var a lanyra.

Nem is ertem, hogy miert koltoztel ossze nem aszexualiskent egy emberrel, akivel nem elsz szexualis eletet es meg csak a combjat sem foghatod meg?



Amugy meg menjen el pszichologushoz a lany vagy legyen vege a kapcsolatnak, mert ennek 0 ertelme van igy.

ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!