Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg feleslegesen erőltetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg feleslegesen erőltetem ezt a dolgot a páromnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kapcsolatunk eleje óta van egy problémánk a párommal. Kicsit kellemetlen és intim téma.. De ez nem más mint az ő fitymaszűkülete.

Pár hónap után már azért mondogattam neki, hogy ezzel fel kellene keresnie egy orvost és meg kellene műttetnie. Mondta, hogy persze csak jöjjön el a két hetes leállás a munkahelyén, hogy ne legyen kiesés a munkából. Ezt még is értettem csak azóta már 4 év telt el.. Azóta sem történt semmi.


Ha vitázunk akkor ez az egy dolog ami miatt összekapunk. Ő mindig azt vágja a fejemhez, hogy engem csak esztétikailag zavar a dolog ezért erőltetem. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem zavar.. A szexuális életünket is befolyásolja.. Orális szexnél neki fáj ha le húzom a bőrt amennyire engedi.. Meg úgy összessegeben úgy gondolom ezt még gyermekkorban, tinikorban kellett volna orvosolni. Az öcsémnek is ez a problémája volt de ő szólt édesanyánknak és 14 évesen túl esett rajta. Ő pedig semmit nem hajlandó tenni. Tényleg hagyjam rá a dolgot vagy jogosan kérem hogy műtesse meg?


Egyébként mindketten fiatalok vagyunk, a húszas éveikben járunk.


2021. máj. 1. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Elég durva szövődménye is lehet ennek, túl kéne esni rajta minél hamarabb. Nem értem az embereket, hogy miért nehezítik a saját életüket teljesen feleslegesen...
2021. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Fúj. Micsoda baktérium rendészet lehet a bőr alatt. Illetve, a fehér lerakódás, ami miatt a bőr letapad, óvszer nélküli szex után a nőnél méhnyakrák is kialakulhat.
2021. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy szeretnéd jobban érezni őt az aktus során! Ő sem tudja valójàban milyen az igazi szex. Nem meleg?
2021. máj. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Zsirral kenjetek be zuhanyzas utan es huzzatok fel nehanyszor. A meleg viz es felazott bor bezsirozva konnyebben tagul.

Hagyja rajta egesz nap a zsirt. Vegyen fekete boxeralsokat.

2021. máj. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem jó, hogy így elbagatelizálja a betegségeket, de most őszintén, képes vagy mindig ezért vitázni? Amíg nem veszi észre milyen súlyos és milyen problémák lehetnek belőle, vitával csak azt éred el, hogy még inkább ne akarja műteni. Ha téged így zavar a helyzet, gondolkozz el a szakításon, de ne megváltoztatni akard, mert mint látod, nem vagy hatással rá.
2021. máj. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, azért nem semmi kitartás, hogy egy ilyen baktériumtenyeszettel meg orális szexre is képes vagy. A gyomrom kifordult ettől a faszitol. Hozzá se nyúlnek. Ultimátum - vagy megoldja, vagy isten vele. Minek kockáztatod a sajat egészségedet egy farok miatt? Szó szerint.
2021. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Annyit szeretnék tisztázni hogy alap állapotban teljesen fel tudja húzni a bőrt rajta így semmi felé igénytelenség nincs, tud tisztalkodni.

5# nem mindig hozom fel. Hónapok óta nem volt téma köztünk.

2021. máj. 2. 09:51
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg ha szólnának egy nőnek hogy műttesse meg a salátapunciját mert csúnya, vagy kezdjen el intimtornázni, mert túl tág, akkor mindenki háborogna.
2021. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért a saláta p.. Meg egy fitymaszűkület nem ugyanaz. Az utóbbi az eü. problémát okozhat..
2021. máj. 2. 12:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért nem jut magától eszébe, hogy megműttesse magát. Gyanítom, fél a műtéttől, ezért húzza-halasztja. De így gondolom a szex is elég gyatra, mert amennyire tudom ,egyes esetekben a férfinak ilyenkor fájdalmas az együttlét. A saját érdekében kellene, hogy rászánja magát. De ha már 4 éve halogatja, nem hiszem, hogy beadja a derekát.
2021. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!