Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám leszólítani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leszólítani, hogy ne vegye sértésnek, vagy ne érezze tolakodásnak?

Figyelt kérdés
Van egy tök helyes lány akivel néha(kb hetente egyszer) találkozom.
2010. okt. 26. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Helo! A kulcsomat keresem. Asszem a melltartódba ejtettem. Megnézhetem?
2010. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
xD ez nagyonnagy... Na de most komolyan legyetekszivesek normális válaszokat írni. amúgy meg még sosem beszélgettünk, és hogy lehetne elkezdeni?(köszönéssel... tudom! és utánna??)
2010. okt. 26. 19:58
 3/10 anonim válasza:
Oda mész és spontán valamit rögtönzöl (mint ha nem is vártad volna egész héten a találkát...) Pl. nincs órád és mennyi lehet az idő mert...., vagy valami utcát keresel, ...
2010. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért eddzésen utcát kereni... xD
2010. okt. 26. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne olyasmit mondj neki, hogy "nagyon tetszel nekem, nem randizunk?", mert én az ilyenektől elmenekülök. Csak beszélgess vele, mintha csak barátkozni akarnál, pár alkalom után aztán elhívhatod randizni is. 21/L
2010. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de nemnagyon merek odamenni hozzá, mivel még csak kétszer találkoztunk, és akkorse nagyon dumáltunk, csak köszöntünk egymásnak(mivel eddzés volt) és még 1 évvel idősebb is mint én, ráadásul azt se tudom hogy van-e pasija...
2010. okt. 26. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Véletlenszerűen sodródj oda hozzá, és kérd ki a véleményét valamelyik edzőtársatokkal kapcsolatban. A csajok imádnak megszólni másokat.
2010. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, miért kell ehhez mindenféle terveket, meg ilyen szánalmas szövegeket, meséket kitalálni...egyszerűen kiborít az ilyen!

Persze, lehet 1-2 humoros beszólás, sőt, az kell is! Meg a bókok, meg ilyesmi, nade, h erre alapozd az egészet, ráadásul úgy, h az még nem is a saját kútfődből van..na az tényleg szánalmas...Ha ennyire nem tudsz ffi lenni, akkor jobban jársz, ha csak nézegeted a kiszemeltedet...persze lehet, h a 15 éves pi..ákat mindenféle hülyeséggel meg lehet szédíteni, de egy érett, normális nőt biztosan nem érdekelne ilyen hülye kitalált story!

2010. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eléggé szánalmas vagy, ne is haragudj!

Most olvastam a komidat, éshát apám, elég szerencsétlen vagy tényleg...azt hiszed, ha itt siránkozol, majd lesz bátorságod odamenni a lányhoz?? Soha. Így soha!!

Aztán majd ezért fogsz nekünk később sírni...hihetetlen...


Mond, szerinted meg fog enni a lány, ha odamész, vagy bántani fog??? Őszintén.. Vagy inkább csak nem bírod elviselni a kudarcot...akkor meg egyedül maradsz, ha ilyen gyáva vagy...

2010. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki tudja
2018. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!