Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A menyasszonyom féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyom féltékeny mert volt feleségem elkezdett a munkahelyemen dolgozni?

Figyelt kérdés
Most 38 éves vagyok, a menyasszonyom 34.A huszas éveimben házas voltam de a házasságunk inkább csak egy se veled se nélküled kapcsolat volt ami főleg a kémián alapult. Semmi felelősségtudatunk se volt csak költöttük a pénzt, utazgattunk alkalmi melókból éltünk, hiteleket vettünk fel, kb 10x szétköltöztünk stb. Tudom baromi felelőtlen voltam de 30 évesen rájöttem ez nem élet,elváltunk, leérettségiztem és munkát kerestem.33 évesen megismertem a mostani párom akiért úgy érzeztem ideje teljesen megváltozni, és a pénzügyeimet is teljeaen rendebetenni. Azt ígértem amint kifizetem azokat a hiteleket teljesen amit a kicsapongó korszakomban felvettem elveszem és családot alapíthatunk, amibe ő belement. 1 éve megkaptam álmaim munkáját és most februárban azt mondtam neki hogy még idén szeretném feleségül venni. Ő teljesen ellentéte a volt feleségemnek, nyugodt, kiszámítható, kedves. Viszont pár hónapja pont ugyan itt helyezkedett el az exem mint én. Azóta féltékeny a mostani menyasszonyom. Annó nagyon izgalmas volt ez a felelőtlen életmód de manapság már csak nyugalomra és egy családra vágyok. Mit tegyek?
ápr. 6. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Van rá oka, hogy féltékeny? Kinutatod, hogy szereted, számíthat rád? Vagy tőled függetlenül az, önbizalomhiányos?
ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele beszélgetni, hogy miért is féltékeny és ha lehet javíts rajta, vagy ő saját magán. Másképp ennek nem lesz jó vége. Még akkor se ha elveszed és teljesen komolyan gondolod vele...
ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!