Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok jó a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok jó a barátom számára?

Figyelt kérdés

Eleinte minden jó volt, de már csak mindenért beszólogat. Több éve vagyunk egymással, bár nem élünk együtt. Szerinte semmihez nem értek, semmire nem vagyok jó és lusta vagyok. Pedig sok mindenért ugráltat engem, és én sok mindent meg is teszek neki. .

Szerinte örüljek, hogy ő mellettem van, mert amúgy más férfi szóba se állna velem, mert nem olyan régóta dolgozok újra, eddig munkanélküli voltam, és keveset keresek.


ápr. 7. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert megteheti. Hagyod neki. Ilyeneket mond, te meg még a kedvében is próbálsz járni? Sürgősen szakítani kell, még akkor is, ha ez számodra nehéz, mert nyilván szereted (nem mintha megérdemelné), de így csak lerombolja az önbecsülésed.
ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert engeded neki. Logikus.
ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Unalmas már ez a "barátom azt mondta lusta vagyok, másnak nem kellenék, keveset keresek" trollkodás.
ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom. Amúgy ismerem magam, és sajnos igaza van. Sose volt rajta kívül olyan, akit ennyire érdekeltem volna.
ápr. 7. 21:01
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdekled őt, csak manipulál.
ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Mármint, hogy ennyire? Vagyis semennyire? Ez nem szerelem, szeretet ez lenézés. Mondjuk ha tudod magadról, hogy lusta vagy akkor ne légy, ez csak rajtad múlik. De ne hagyd magad alázni. Ha neki ennyire semmirekellő vagy akkor menjen a francba. Jobb lesz neki nélküled..

De főleg, neked nélküle.

ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
És mi van ha nem lesz másik férfi? Lábtörlő még sem legyél. Nézd meg mi lesz ma elküldöd. Fog ő könyörögni. 41f
ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Szerinte örüljek, hogy ő mellettem van, mert amúgy más férfi szóba se állna velem, mert nem olyan régóta dolgozok újra, eddig munkanélküli voltam, és keveset keresek."

Erre a részre értettem, hogy igaza van, mert amúgy én se érzem azt, hogy ügyes lennék úgy bármiben, de azt nem gondolnám, hogy lusta lennék.

Egyszer azt mondja hova eszek ilyen sokat, elfogok hízni, máskor meg egyek sokat, mert jobb, ha egy kicsit hízom. Egyszer még a kajámat sem hagyta megenni egy büfében, türelmetlen volt, és elvitte hirtelen a tálcámat, és a tányéromat amiről ettem.

ápr. 7. 21:15
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy pasi troll, mindig ilyen tettetett butaságokat ír ki, hogy a "barátom" így meg úgy, milyen szemétsegeket csinál de tűröm 🤦 Mint most ez hogy nem engedi hogy egyen és elviszi a tálcáját. Lányok, ezt ki hagyná, ki ne venné el tőle és vágná a fejére az egészet az ilyen kreténnek? :D
ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Miért baj ha szingli vagy? Lesz majd páros másik. Párommal is ezt mondta az Ex aztán 9 hónapra rá összejött. Pasi megjelentek hogy parkmnál aludnom egy fesztivál miatt ra mondta nincsen hol aludjon. Még két évig könyörgött vegye vissza. Jó rég volt. Téged csak irányítani akar 41f
ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!