Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet abba törődni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet abba törődni, hogy a barátom nem érezteti velem, hogy kívánatos vagyok a számára?

Figyelt kérdés

Szóban mondja, ha kérdezem, de nem érezteti, nem érint meg csak úgy, nem csókol meg.

Lehet így élni, vagy én várok el sokat? Még csak 2 hónapja tart a dolog.


2020. febr. 29. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem vársz el sokat és te is érzed hogy valami nincs rendben.Szerintem nem ő lesz a nagy Ő.Vannak dolgok amiket érezni kell nem mondani és hallani.
2020. febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem talalsz normalis pasit idovel, csak ne ragadj le egy ilyennel
2020. febr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen pasik sajnos
2020. febr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De pont ő hangsulyozta ki a legelején, hogy ezek az apróságok milyen fontosak és én úgy igyekszem, mindig kezdemenyezek, meg minden.


De ha nem kellek neki, akkor miért nem küld el? Ez nem fair így.

2020. febr. 29. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindneki ez az érzelgős bujos fajta lehet csak ez az oka nem kell a legrosszabbra gondolni!!
2020. febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak így én nem érzem kívánatosnak magamat, nagyon nem működik nálam a kémia. Nem érzem szépnek és vonzónak magamat.
2020. febr. 29. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet így élni, a kérdés, hogy kell-e. Hogy reagál arra, mikor mondod neki, hogy hiányolod a fenti dolgokat?
2020. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ez nem igaz és én direkt problémákat gyártok.
2020. márc. 1. 00:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem elvezed, akkor hagyd ott.
2020. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!