Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja, ha ő csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, ha ő csinálja főként?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindig azt mondja hogy úgy érzi teher nekem. Együtt élünk.

Ezt én sosem éreztettem vele, sem a családom. Sok mindent én intézek hogy neki ne kelljen, még az ő dolgai közül is


De ha ő mondja hogy ezt érzi akkor miért " ad teendőket"? :


Ha mész intézd el,kellene hozz nekem ezt vagy azt.., beszélj a könyvelővel, hozz kenyeret stb..

Meg okyan teendők amit azért ő is el tudna intézni sokszor.


ápr. 15. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Beszélj őszintén, és mondd meg,hogy igen, teher. Intézze el a saját dolgait, felnőtt ember. Ne ijedj meg tőle, ha erre bepipul. Ez az a típus, aki jól besárkányosodik, miutan elvetted, mert tudja, hogy már nincs kiút a számodra. Mondom ezt nőként, nem vagyok nőgyűlölő, mielőtt nekem esnek, csak SOK ilyet látok.
ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt láttam otthon, hogy segítsük egymást és számíthatunk a másikra szo szerint bármikor. Így kapcsolatban is ezt vallom.
ápr. 15. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos. Igazából sokszor van az, hogy lusta vagyok valamit megcsinalni és tudom, hogy ilyenkor a párom megteszi “helyettem”. Mondtam neki, hogy lehet, hogy több ideig tart valamit így meg csinálnom, de hagyja rám, mert nem szeretném, ha valamit azért csinálna meg, mert én nem teszem, úgyhogy próbálok erre odafigyelni.
ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Bótos gyerek, tudod te azt nagyon jól, hogy miért! A csajod két állásban húzza az igát, míg te anyádéknál bohóckodsz néha. Ha véletlenül megmozdítasz valamit otthon, addig se a tökeidet vakarod legalább. Szakítsatok már, könyörgöm!
ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!