Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom rendszeresen csinálja azt, hogy megfogja a hasamat és azt mondja, hogy "pocis", akkor kövérnek tart?

Figyelt kérdés

Ezt így sosem mondja, hogy kövér vagyok, vagy fogynom kéne. De tényleg kéne, 71 kg vagyok a 163 centimhez. De akkor miért jött össze velem, ha nem tetszem neki? Illetve miért így akar motiválni a fogyásra?


Nem merem megkérdezni tőle, hogy kövérnek tart e, mert már így is néha kérdezgeti, hogy hány kiló vagyok, mindig azt hazudom, hogy nem tudom, mert nem mérem magam (dehogynem), meg úgy érzem, ha erre rákérdezek, akkor be kell ismernem, hogy dagadt vagyok és akkor szabad utat kap arra, hogy kövérezzen, meg akkor miért nem fogyok le, ha tudom, hogy hány kiló vagyok, meg magamon is látom, hogy kövér vagyok...


Légyszi ne írjátok, hogy fogyjak le, majd az is meglesz, de attól még nem akarok olyannal lenni, akinek nem tetszem...


2023. júl. 4. 15:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Hát ne haragudj, de
2023. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Elég gáz, amit csinál.
2023. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%

te szörnyű lusta, akaratgyenge vagy.

Ez valami szörnyű, hogyha egyszer érzed, látod magadon,

felszedtél, saját magadtól undorodsz, akkor miért nem lehet minimum 5kg-ot leadni?

Még nem vagy túlsúlyos, nem kell neked modellalkatúnak lenned, egy kis zsír akad derektáj, hason az még nem a világvége, de ha elhagyod magad ettől jobban, felszedsz még 10 kg-ot, akkor már az már egész egyszerűen nem egészséges!

Nem a párodra gondolok, hogy de fogyj le, légy szép számára, leszarom a fejét, te rád értem, gondolom fiatalocska vagy (úgy jön le), de még hogyha 35 éves is vagy nem jobb neked egészségesebben élni, táplálkozni?

Elkezdhetsz edzeni, bicajozni, futni, jógázni, fitnesz stb stb. Nemcsak lefogysz, hanem jobb közérzetet ad, nemhiába mondják, hogy ép testben ép lélek, 100%-ban igaz, ehhez tartsd magad, a párodra ebből a szempontból szarj rá.

Ha nem tetszel neki elhagy úgyis, ha nem szeret tök mindegy, hogy nádszálvékony, vagy dagika vagy hidd el.

Inkább arra kellett volna kihegyezni a kérdést egy részben, hogy a párod a pocakmegjegyzésen kívül mit mond, hogyan viselkedik veled, lehet simán bejövős neki, csak te hiszed, hogy nem tetszik neki.

De ha neked nem felel meg a súlyod, akkor tessék egészségesebb életformát váltani! Ne más miatt kezdj hozzá, csakis magad miatt!

2023. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én aztán nem undorodom magamtól ezt nem tudom honnan vetted
2023. júl. 4. 15:19
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Tesz másfajta megjegyzéseket, hogyan viselkedik veled egyébként?

Sok pasi szereti ha van mit fogni ám ezért kérdezem. Nem biztos, hogy nem tetszik neki egyáltalán!

2023. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindegy, hogy hogyan mondja, amit mond. Ugyanazt a mondatot lehet szeretettel, viccelődve és undorral is mondani. Ő hogyan teszi?
2023. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
szerintem bejön neki. csak mivel rettentően szorongsz a saját tested miatt, ezért minden visszajelzést kritikaként értelmezel.
2023. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Amit még írtam, hogy kérdezi néha, hány kg vagyok, egyszer azt úgy kérdezte, hogy nem tudom már pontosan miről beszéltünk, de mondta, hogy "köcsög kérdés", mondom milyen egy köcsög kérdés? Mondja, pl az, ha megkérdezném tőled, hány kiló vagy. Tényleg, amúgy hány kiló vagy?


Meg vett kondibérletet és kérdeztem, hogyhogy vesz, eddig nem sportolt. Majd rám néz úgy, mint egy hülyére, hogy "hát valami mozgás kell, neked is kéne".


Meg egyszer mondta, hogy én biztos nem vagyok 65 kilónál több, mert "fekve ki tud nyomni", vagyis ha fekszik fel tud emelni a kezével és a kondiban ez a max súly amit fel tud emelni.


Amúgy még végül is tini vagyok (18) és kérdeztem tőle, szerinte én még fogok-e változni, nőni, vagy már kifejlődtem. Azt mondta, lehet, de nem hízhatok, főleg nem 80 kiló fölé mert az is sok.


Ebben a témában tehát így viselkedik velem.

2023. júl. 4. 15:25
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis egyáltalán nem kövérezz le, csak szereti a mozgást, az egészséges életmódot és tök igaza van, mert 80 kg 163 cm-hez már nagyon sok.


18 éves vagy, meg változhatsz, 30 évesen is változik az ember, terhesség, élethelyzetek után is.


Semmi csúnya nincs abban, amit mond az égvilágon.

Te veszel magadra mindent negatívan, mert nem érzed magad jól a saját bőrödben!


"De tényleg kéne, 71 kg vagyok a 163 centimhez."

2023. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Miért hazudsz neki, ha kérdez? (Ugyan szerinte "köcsög a kérdés, de csak feltette.)
2023. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!