Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerketem egy lányal akinek van barátja de film nézés közben hozzám bujt haza felé adtam neki egy szájra puszit és egy kicsit mérges let?

Figyelt kérdés
Légyszí írjatok visza minél hamarab
2010. okt. 27. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

"A "Kérdés" mezőben kérdést kell feltenni, kérdőjellel a végén. Ez nem azt jelenti, hogy te írsz egy kijelentést, és a végére biggyesztesz egy kérdőjelet."


Na, mérges lett?


Most ezzel mit szeretnél, mit csináljunk? Oké, örülünk, megismerkedtél vele. Tőlünk akarod megtudni, hogy mérges lett-e, vagy csak dicsekedsz?

2010. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szása Petrosevics ***** válasza:

Biztos arra gondol h miért lett mérges mikor a csaj bújt hozzá:D

Volt ilyen esetem vagyis én tudtam h a csaj aki átjött filmet nézni nem akar semmi olyat, csak egy pasi kell neki éppen akihez odabújhat...Ne várj tőle semmit ennyi:)

2010. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moszuke ***** válasza:

nos igen. az elsőnek igaza van.

de tegyük fel hogy adtál neki puszit és ezért mérges lett.

nos.. félreértetted a jeleket amiket küldött. már ha küldött egyáltalán..

2010. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De mi a kérdés?


Elb@sztad, igen. Hülye vagy, igen. Ilyen apró, kis semmitmondó jelekből legközelebb ne vonj le nagy következtetéseket.

2010. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért lett mérges, mert nem akkor adtál puszit neki amikor hozzád bújt.
2010. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!