Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kevésbé érdekes filmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kevésbé érdekes filmre elcsalnám moziba a Párom és a film közben rávenném hogy kicsit elkalandozzanak a kezeink. Milyen filmet és ruhát javasolnátok ehhez?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a Párommal, mostanában kicsit kezd ellaposodni a kapcsolatunk. Sajnos ritkán van kedvem a szexhez. Csajok, akik már csináltatok ilyet, légyszi adjatok tanácsot hogy öltözzek ilyesmihez, hogy el is tudjam csábítani, mégse legyen nehéz "hozzámférnie"!? Köszi a tanácsokat! 24/L
2010. nov. 11. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Te tutira biztos vagy abban, hogy a mozi erre a legalkalmasabb hely? :)
2010. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet nem a legjobb, de egy próbát szerintem megérne... :)Szerintem nem lenne ellenére. Volt olyan, h 4en voltunk csak ebben a moziban, így biztos nem zavarnánk senkit.
2010. nov. 11. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a ruha akkor sem számít. :) Vagy, mihez szeretnéd, hogy hozzáférjen, főleg egy moziban? :D
2010. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

szoknya bugyinélkül csiymával kivágott felsö kabát kész

a filmet csak te tudhatod hogy miaz ami nekötle anyira titeke ugy válsz sok szerencsét

2010. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hasonló ötletekre gondoltam. :)
2010. nov. 11. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ne feledd az infra kamerát, általában minden moziban van a biztonság miatt ....én tuti megőrülnék, mert minden őr arra fogja kiverni.
2010. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!