Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemnek írtam hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemnek írtam hogy még mindig szeretem és beszivezte de nem válaszolt rá. Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
😍🥰
ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy jó neked, de ő téged már nem.
ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Tartja benned a reményt és nem engedni, hogy végleg el tudj szakadni. Ha annyira akarna têged, akkor küzdene.

Keresgél, ha nem talál jobbat, akkor ki fogja használni, hogy szereted.

ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Valszeg az aktuális nője kezeli az oldalát-azt jelenti:D
ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tőle kérdezd, az a legtisztább, hiszen mi nem ismerjük, így véleményt sem tudunk formálni, mert fals is lehet. Kérdezz rá, hogy ő is téged, hogy beszívezte amit írtál? Tudod sok ember nem tud őszintén válaszolni ezért ilyen megoldásokat keres, vagy nem tud vele mit kezdeni, vagy még dühös akár, szedd ki belőle a választ.
ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%

Talán annyit jelent hogy ő már nem érez semmit. De kedves volt tőled hogy leírtad neki. Csak rohadtul nem tud vele mit kezdeni.

Vagy elolvasta és az járt az eszében hogy Úristen mit akar már ez tőlem megint heves szemforgatás közepette. Na tessék egy szív aztán örülj.

ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Dugni akar.

Csak már nem veled.

ápr. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem ragaszkodik a másikhoz foggal körömmel azt elkell engedni mert érdektelen és alkalmatlan.Ne csak azért tartsunk valakit aki nem értékel,szeret és csak rontja a levegőt.
ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nagyfater ***** válasza:
100%
Azt, hogy jólesik neki, hogy még mindig szereted, és nem gyűlölöd. Ennyi, semmi több.
ápr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#2es #3-mas adta a legreálisabb választ sajnos.
ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!