Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lepődtem meg?

Figyelt kérdés
Félig meddig komoly csak a kérdésem :D. Pár hónapja vagyunk együtt, bér ez talán most mellékes. A barátnöm mesélt egy ismerőséről, hogy 10 év után becsúszott egy megcsalás. De gyerekek, csok, nem válnak el, inkább megbeszélték. Én rávágtam, hogy meg a francokat, én biztos nem bocsátanám meg, bármi is van. Ő nagy természetességgel mondta, hogy hát azért 10 év után talán egy még belefér, talán meg lehetne ezt beszélni. Nekem kicsit félelmetes volt, ugy jött le, hogy ez a megcsalás dolog nála benne van az idő múlásával.
ápr. 23. 10:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván nem tervezte meg előre, nem erről van szó. Csupán arról, hogy sok év múlva ő ezt lazábban kezelné, azaz megbocsátana ilyesmit, és esetleg tőled is ezt várná. Nehéz kérdés, ha a felek nem azonos állásponton vannak ebben...

N

ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Persze, tudom hogy ezt így előre nem lehet tudni, meg mi hogy alakul. De ha vki az elején így vélekedik, mi lesz később? Kicsit olyan, mintha ő ezt tényleg lazábban kezelné. És igen, ez ilyenkor oda-vissza alapon szokott működni
ápr. 23. 10:27
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki kezeli és látja fekete-fehéren a megcsalás kérdéskörét, pl. kezdve azza, hogy mi számít megcsalásnak. Néhány hónap után még nem közös gyerekeket terveztek gondolom, ha komolyodik a kapcsolat és együtt maradtok akkor majd úgyis újra és újra előjön ez a téma (már ha szoktatok úgy általánosságban beszélgetni az élet dolgairól), és lehet erről (is) mélyebben beszélgetni, ki mit gondol, hogy látja ezt a kérdéskört.
ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: ha ez neked nem fér bele már most sem, hogy ő ezt valószínűleg lazábban kezeli, akkor kérdezz bele és inkább szakítsatok, minthogy ezen kattogj a jövőben mindig. :)
ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ja nem kattogok ezen, azért is írtam félig meddig komoly a kérdés. Kibtudja mi lesz 10 év múlva. Csak én nagyon vaskalapos vagyok ebben a témakörben, nálam a flört sem fér bele. Én sem csinálom, a másiktól is ezt várom el. Csak fura, hogy én határozottan kiálltam ez mellett, ő meg nem
ápr. 23. 10:32
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értem ezt a logikát. Egy megcsalás mindig fáj, de nekem pont jobban fájna valakitől, akivel felépítettünk egy életet, mint egy új kapcsolatban.


Friss kapcsolatban olyan lenne, mint ha gyomronvágnának. Hosszúban, mintha lebulldózereznék az otthonomat.

ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%
De miért fura? :D Különbözőek vagyunk, ebben a kérdéskörben is, inkább az fura, hogy még soha nem találkoztál olyannal, aki nyitottabban áll ehhez a kérdéskörhöz, pláne ebben a kontextusban, hogy egy tizenx éves kapcsolatban történő félrelépést ki hogy kezel. :)
ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
Mármint nem értem mi a fura szerinted benne. Hogy van, akinek nem pont ugyanaz a véleménye, mint neked és nem ennyire szigorú a kérdésben? :)
ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%

Ha nalad a flort sem fer bele, akkor inkabb noj fel, es akkor kezdj kapcsolatba, ha visszaertel a realitas talajara. Volt mar neked 5+ eves kapcsolatod?


Erdekes is lenne, ha a pasim 8 ev utan nyuglodne azon, hogy osszemosolyogtam az eladoval.


Egyebkent igen, ezt jol latod, hogy a baratnod mashogy all a temahoz. Szerintem szakitani fogtok, bocs.

ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
9, nekem 7 éves a kapcsolatom, és nem fér bele a flört. Felnövés az, ha mindenkivel összebizseregsz?
ápr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!