Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha valakinek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha valakinek az új párja megkeresi az elődjét, lecsekkolni hogy miért mentek szét?

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek, ha ilyen kiderülne?
ápr. 24. 12:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nem normális. Engem is csesztetett és a mai napig is, hogy miért.
ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Olyan esetben érthető TALÁN bizonyos mértékben, hogy akit lecsekkolt az egyik az hazudott vele kapcsolatban, terelt, hol ezt-hol azt mondta, mástól derült ki valami lényeges és lecsekkolta.
ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon sunyi és kígyós.. Ha valami érdekel kerdezd meg a párodtól, ha meg ennyire nem bízol benne akkor minek vagy vele együtt?
ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
1+ Szerintem egy szakítás miértje-az kizárólag arra az emberre tartozik akivel a kapcsolat volt. A többi nem számít és senkinek semmi köze hozzá.
ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3-nál is pont van.
ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Ez inkább beteges dolog.
ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, abszolút nem normális. Viszont ha ezt valaki megteszi, ott meg is van a válasz hogy miért mentek szét (mert az exnek beteges agya van)
ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

*jav, mármint az a válasz hogy a mostani is ex lesz, ha van esze a párjának

Figyelmetlenül válaszoltam. Lényeg hogy megkeresni beteges

#7

ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az nagyon durva lenne. Mi vagyok én Sherlock Holmes? XD
ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő csinálja, akkor nem. Sok a szemét pasi.
ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!