Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Színész csókokból,lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Színész csókokból,lehetnek párkapcsolati gondok/problémák?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek az álma,hogy egyszer színész legyen és operettszínházban szerepeljen.

Ezzel alapvetőleg nincs is baj,támogatom a döntését és az utat,amit választ,de félek ,hogy a nagy álomból egyszer rémálom lesz..

Ugye vannak olyan darabok,amiknél vannak csókolózások,illetve testi kontakt.

Nem vagyok egy brutálisan féltékeny típus,de ezt nehezen tudnám lenyelni,hogy a páromat egy full idegen faszi fogdossa,vagy csókolózik vele.

Valahogy arra gondolok,ilyenkor,hogy érzelmek nélkül nem lehet csinálni,és mivan ha esetleg ez a világ,környezet,légkör elcsábítja és több lesz belőle,mint kolléga viszony...

Értem én,hogy ez a szerep,de na...

Jó még egyenlőre csak egy álom,még nem biztos semmi se.

Csak valahogy úgy érzem,ha sikerül és sorozatosan kell ennek szemtanúja lennem biztos,hogy gyomorideggel élnék.

Nektek mi erről a véleményetek?



ápr. 24. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Az a véleményem, hogy míg nem lesz belőle színésznő addig növelj önbizalmat és akkor nem fog zavarni a munkája.
ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez végülis igaz.

Mondjuk te,hogy látnád át helyesen a szituációt?

Bennem van egy hatalmas félsz érzet,sokan pacsáltak át ezelőtt,ugye ezért is sérülhetett az önbizalmam.

Nyilván,akit lehet vinni azt viszik is,már volt ilyenben részem sajnos.

Csak az egészséges féltékenységből,ilyenkor egy brutális aggodalom lesz.

ápr. 24. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Eleve a zenés színházakban minden második férfi színész (ha nem több) meleg, nekik még nehezebb eljátszani nővel a testi kontaktust.
ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Írtam, hogy önbizalmat növelj. Sport, munka, tanulás, új külső, bármi ami növeli. Akkor nem lesz benned félsz.


Te nem bízol benne egyáltalán pedig az a párkapcsolat egyik alapkövét jelenti.


A párod nem tehet róla, hogy téged megcsaltak. Ne rajta vezesd le se most, se a jövőben.

ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazad van!

Köszönöm!

ápr. 24. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A színhàzban alt nem is történik rendes nyelves csók, max összeérintik a szájukat és olyan szögben állnak, hogy igazinak tűnjön.
ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer beszélgettem elég sokat egy színész sráccal (nem randiztumk, munkaügy volt) és ő hozta fel magától ezt a színpadi csók dolgot. Belement abba, hogy az agyad tökre nem ott van, hogy jaj most ez csók tökjó ha szép a partner, lekaphatom. Ez arról szól, hogy ő fejben azon gondolkozik épp mit kell csinálnia, mit kell csinálnia/mondania ezután, hogyan álljon, mi a szöveg stb. és akkor még erre jön, hogy ezt nézi többszáz néző+ a kollegák. Azt mondta semmi romantikus nincs benne.

Így ahogy lefestette tökre el tudom képzelni amit mond, hogy ebben semmi "jó intim" nincs.


Hogy sok szakmabeli kapcsolat születik az igaz, de ez érthető is. Közös munka, szenvedély, hely, körök stb. Azért az egy relatíve zárt világ.

ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a színpadi csók nemcsak nem olyan, mint a rendes, hanem nem is romantikus. Most ha megnézed, "élesben" párszáz néző figyel, egyáltalán nem meghitt. Próbán meg közbeszól rendező, hogy ne így, hanem úgy, stb. Nem romantikus. Ugyanolyan része a munkának, mint amikor a boltban a kasszás leolvassa a vonalkódot a termékről, csak itt "kicsit" komolyabban kell érzelmeket imitálni annál, hogy jópofizva mosolyogsz.
ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!