Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy 25 éves srác és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy 25 éves srác és egy 33 éves nő kapcsolata?

Figyelt kérdés
Na jó őszinte leszek. Muterékkal élek még, de szeretnék albérletbe menni. Voltak kisebb kapcsolataim, kalandjaim de mindegyik velem egyidős volt vagy fiatalabb. Rájöttem nekem az idősebb nők kellenek. Lassan egy éve vagyok az első komoly munkahelyemen. Mèg nem éltem külön van bennem para azért. Úgy érzem ebben a nőben minden megvan. Ugyanaz a hobbim, tud főzni, sok mindent tudok tőle tanulni, rávezet arra ha valamit elrontok. Mellesleg gyönyörű, kisportolt, ad magára olyan igazi nőies. A kedvéért lemondtam a gamelésről is. De cserébe eljárunk együtt bulizni sokszor. Csak anyàmékhoz nem vihetem… Ezért is keresek gőzerővel albérletet. Ő is albérletben lakik, de nem szeretne még összeköltözni egyelőre. Mit gondoltok működhet a korkülönbség ellenére?
ápr. 24. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Mostanság valami divat lett, hogy mások történeteit, ami részben megtörtént, átpingálva (sajnos csak halovány másolat a valóságnak) tesznek ki kérdéseket, csak ippeg a szerepeket megcserélve. Ez mostanába újdonság? vagy ez a divat, vagy lemaradtam valamiről?


Kérdező-a valódi történet jobb, el sem tudod képzelni mennyivel jobb-volt. De mivel nem voltál benne, ezért lősz olyan bakikat, hogy az egész valóságtól oly távol állsz mint Makó Jeruzsálemtől.

ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A boldogság nem létezik ***** válasza:
69%

1.


Hogy jönne amúgy össze a sorozatkérdezői ranghoz szükséges napi 10-15 kérdés? Nem lehet egyszerű minden félórában kiírni egy újat, vagy újnak látszót.

ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
2 De legalább ne ilyen unalmas, egykaptafa fantáziája lenne.
ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

14-15000 Ft az átlagos hotelár, de ennél olcsóbban is van.

Ehhez nem kell albérlet.

Néha hosszú hétvége vidéken, néha 2 éjszakára kiveszel egy szobát otthon.

Néha meg nála vagytok.

ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-esnek. Nemcsak az alkalmi találkákról lenne szó. Szerinte meg szerintem is jót tenne ha önmagam ura lehetnék kicsit. Ha úgy van akkor nyilván majd összeköltözünk. Csak így mindig tudnánk találkozni. Egy városba költözöm vele.


A többiek nem tudom miért nem tudnak normálisan válaszolni. Életemben ha 6 kérdést feltettem akkor lehet sokat írok.

ápr. 24. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:

5: Jó, de ez egy hosszútávú projekt, a párkapcsolat meg már itt van.:) Gondolom, nem ér rá a randihelyszín még 3-4 évet...:)

És az tuti nem jó, ha az ő fészkébe tervezed minden alkalommal, szerintem max. 20-30%-ban tedd csak, mert nem lesz egyenrangú, és ezáltal nem lesz szerelmi kapcsolat.

ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi úgymond már együtt vagyunk. Többször randiztunk meg volt szex is. Hotelszobákban általában, meg egyszer nála. Nem az ő fészkébe tervezem. Legjobb lenne ha mindketten idővel egy akkorába költöznénk ahol kényelmesen elférünk. Persze ezt nem most. :)
ápr. 24. 20:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Privátra válaszolva: Nem jártam egyetemre. Csak eddig ilyen maszekba voltam. Autószerelőnél, pizzafutárként voltam beugrós, építőiparba segédmunkás, meg most gyárban vagyok jelenleg.
ápr. 24. 20:44
 9/12 A kérdező kommentje:
+ bolti eladó és raktáros is voltam.
ápr. 24. 20:44
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Részemről kizárt lenne. Szintén 33 vagyok és csak a 40 felettiek jöhetnek szóba.
ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!