Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 25 éves férfi, és egy 35 éves nő kapcsolata működhet hosszútávon?

Figyelt kérdés
Gyereket egyikük sem akar,és mindenben nagyon passzolnak egymáshoz.
2015. ápr. 23. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen mukodhet azert mar nagyban egy felnott kategoriarol beszelunk nem egy 25 eves akar egy 16-al :)
2015. ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Mit értesz hosszú táv alatt? A nő 5 év múlva 40, a srác meg alig 30. Legkésőbb kb itt lesznek a bajok, hanem korábban. A nő mindenképpen gyereket fog akarni, megállapodást, és 40 évesen már nem biztos, hogy ugyanaz a vonzó nő lesz, aki most, a férfi pedig 30 évesen szinte minden tekintetben a legjobb korban, már vélhetően elindult karrier, még válogathat a magánéletében is a lehetséges életutak között...


az meg jó duma, hogy gyereket nem akar egyik sem, a nő helyében én sem emlegetnék gyereket egy 25 éves srácnak, de a körülöttem lévő nők akik ezt komolyan is gondolták 30-35 éves korukban, 1-2 év múlva 90%-uk nagyon komolyan ráállt a gyerek projektre.

2015. ápr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem működhet, ha az 50 éves taták, és a 19-20 éves óvodás kislányok kapcsolata működik (állítólag), akkor ez is működhet, egyébként ezt nem lehet előre megmondani,hogy működhet-e ez kizárólag azon a két emberen múlik, akik ebben a kapcsolatban vannak.
2015. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Anyum 42, a párja 31.


5 éve vannak együtt.

2015. ápr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A nő részéről biztosan.
2015. ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
A korkülönbség a szeretetben, szerelemben nem akadály.Akik szeretik egymást ezzel nem foglalkoznak.
2015. ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Persze, példa mindig van, mindenre, hogy működik, hogy lehetséges, de azért lássuk be nem ez a jellemző.
2015. ápr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Működhet. 10 év még nem olyan rettentően sok.
2015. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Működhet. Én boldog lennék egy ilyenben. A korombéli buta kislányok nem izgatnak, az idősebb nőket szeretem. Ha tényleg nem akartok gyereket és nem fog a nő pár éven belül élet-halál kérdést csinálni belőle, akkor nagyon jól működhet. De nem mennék bele úgy, hogy a nőnek rejtett szándéka, hogy majd idővel baba. Házasság oké, azt akarok, de babát soha.


24/F

2015. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

"hogy a nőnek rejtett szándéka, hogy majd idővel baba"

- pedig 99%-ban ez jelen van, a teste 15 éves korától készül rá, és lehazudhatja, de elég skizoid helyzet ez, hogy a teste mást akar, mint a lelke..

Ez működhet, de 35 évesen, a legszebb férfikorban lévő és az elhervadt 45 évessel már nem annyira felhőtlenül.

2015. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!