Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak a múltjában nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a múltjában nagyon sok ember volt, sokakkal beszélgetett, hogy tudom ezt jól kezelni?

Figyelt kérdés

Én 24 éves férfi vagyok, ő pedig 50. Tudom ez meghökkentő, de nekünk így jó.


1 éve vagyunk együtt és sokszor szó esik a családi rendezvényeket a volt férjéről, vagy épp a volt párjáról, akivel 5 évet voltak.

Ezeket nem ő hozza fel, hanem a család, de nekem ezt rossz hallgatni.


Én tényleg hosszú távú és stabil kapcsolatot tervezek vele, mert megtaláltam mindent…

viszont volt már beszélgetésünk arról is sokszor, hogy a telefonjában láttam régebbi üzeneteket rengeteg csávóval, képet is küldött nekik, illetve napi szinten 2-3 rá ír most is.

Közöltem vele, hogy nekem ez rossz, azóta tiltogatja az írókat, illetve folyamatosan törölgeti a régi üzeneteket/ elmentett telefonszámokat a telefonjából.


Ma reggel is láttam egy régebbi üzenetet, amíg ő fürdeni volt, és ott is voltak képek, mikor kijött a fürdőszobából és meglátta, hogy azt nézem ideges lett, mondván;


“Én rohadtul szeretlek téged, nem értem miért kell a telefonomat nézegetni, és a múltamban vájkálni. Ez nagyon csúnya dolog és megint az gyilkolni fogsz azzal, hogy neked ezt milyen rossz látni.

Miért nem lehet egymásra koncentrálni, és boldogan élni?

SOKKAL TÖBB MÚLTAM VAN NEKEM, MERT SOKKAL RÉGEBB ÓTA ÉLEK, ÉS ISMERKEDTEM IS, VAGY TALÁN NEM SZABAD??

REMÉLEM VÉGIG ELEMZED, MIND AZ 5000 EMBERT! “(Ezt végig ingerülten kiabálva mondta)


Most elment dolgozni, én pedig annyira rossz kedvű vagyok reggel óta, még az edzéstől is elment a kedvem.

Elmondása szerint semmi közöm a múltjához, de nekem rosszul esik ez, és csorbul a bizalom, hogy ezek kiderültek

Hogyan kezeljem jól a múltjában ezeket?



ápr. 26. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném, ha ezentúl együtt maradnátok boldogan és hűségesek lennétek egymáshoz, de ennek nagyon kevés az esélye. Nem csak miattad (bár ez a féltékenykedés soha nem segít), hanem miatta is. Az hogy napi szinten beszélget csávókkal, még önmagában nem bűn, de szerintem tiszteletlenség, tekintve, hogy ezekkel a csávókkal valószínűleg lefeküdt anno. Én nem tudnám ezt csinálni, nekem ez sok lenne és hagynám, hogy valaki más idegeskedjen rajta. De ez én vagyok, neked lehet jobb lesz, ha folytatod vele...
ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Jesszusom. Neki van igaza. Ne nézegesd a telefonját. Borzasztó gyereknek tűnsz a kérdésed alapján. Azt az energiát, amit a leskelődésbe, múltban vájkálásba fordítasz, azt inkább tanulásba kellene fektetned. Az írásképed szörnyű, az alany-állítmány-tárgy nincs összhangban, borzasztó zavaros az írásod.

Tudod, egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha nem bízol benne, akkor kár is együtt lenned vele. Ha továbbra is így viselkedsz, te fogod szétgyilkolni a kapcsolatotokat.

ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A félreértés elkerülése végett:

Azokkal a csávókkal nem beszél egy szót sem akik ráírnak, mióta együtt vagyunk, és semmilyen másikkal sem (remélem).

Csak van még egy pár régi chat, amit elfelejtett kitörölni.

ápr. 26. 09:46
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

1. 50 évesen neked is lesz múltad, vagy mit vársz tőle, rád várt volna 50 éves koráig rá se nézve másra? :D :D

2. Amint belenyúlni a pasim a telefonomba engedély nélkül, azzal a lendülettel repülne a fszba. Volt már egyszer ilyen önbizalomhiányos, féltékenykedő, múltamban vájkáló kattos pasim, nincs az a pénz, hogy mégegy ilyet elviseljek. Csodálom, hogy ő 50 évesen nem gondolja ezt azonnal red flagnek és rúg ki páros lábbal.

ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Igen, ez kimaradt a szövegből. Ebben az esetben visszavonnám, amit mondtam. Ha tényleg ennyire a kedvedben akar járni és a kedvedért még le is tiltja ezeket az embereket, akkor az azt jelenti, hogy nagyon szeret téged és nem akar elveszíteni. A múlt miatti aggodalmak pedig érthetőek valamilyen szinten, de egy 50 éves nőről beszélünk... mégis mit gondoltál, hogy 50 évig nem volt senkivel vagy mi? Gondolom te is feküdtél már le csajokkal előtte, ő mégse hányja a szemedre...
ápr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Téged vagy eltartanak, vagy pedig nincs hová menned,ha a nő kidobna.Ez olyan világos,mint a nap.Ezért érdekel,hogy kivel beszél,vagy írogat..

Maradjunk annyiban,hogy mind a ketten megéritek a pénzeteket.

ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vajon mit lát egy 50 éves nő egy 24 éves hülyegyerekben? Már nyilván a farkán túl.

Bocsánat az explicit nyelvhasználatért.


Nálam a között, hogy a telefonomban kutatva rádtalálok és aztan egy tescos szatyorral benne a cuccaiddal az utcán állás között max 10 perc telt volna el.

ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pesten lakom, a párom kecskeméti és napi szinten igázok, mert nagyon szeretem. Ezt se felejtsük ki a történetből… Kecskeméten pedig már fél éve semmi munkalehetőség nincs ami nem 3 műszak, és nem csúszik a hétvégébe, azaz a közös időnkbe, ezért így oldom meg amíg nem lesz.
ápr. 26. 15:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyereket nem is akarsz? Miért írod azt, hogy megtaláltál mindent? Ez valamiféle anyakomplexus lehet.
ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!