Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy kellene kezelnem?

Figyelt kérdés

45 éves férfiról van szó. Másfél éve ismerjük egymást. Még távkapcsolat, de közösek a terveink a jövőre nézve. Általában jól megvagyunk. De van egy dolga, amit nem tudom hogy kezeljek. Egyik nap még az a téma, hogy hol is vegyünk majd házat, másnap meg már azzal jön, hogy neki elege van mindenből és megszünteti minden elérhetőségét és fogja magát aztán kimegy külföldre. Nem tudom ilyenkor mi történik vele, mert nem vagyok vele. Ilyenkor rá szoktam kérdezni, hogy és mi lesz a közös terveinkkel? Ettől pár óra alatt lehiggad, aztán leirja sokadjára, hogy mit akar velem megvalósitani.

Ezt a hirtelen hangulatváltozást hogy kellene kezelnem? Mert attól tartok, hogy egyszer tényleg fogja magát és elmegy.

Ne irja senki, hogy hagyjam el. Nem fogom. Csak arra akarok tippeket, hogy ezt az egyetlen rossz tulajdonságát hogy kezeljem.



ápr. 27. 10:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%

"Ne irja senki, hogy hagyjam el."


Okay, akkor várd meg míg lelép ő és elhagy téged.

ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne világos, ezt akarom elkerülni. Érthető?
ápr. 27. 10:14
 3/34 anonim ***** válasza:
76%
Mondd meg neki, hogy ilyet viccből meg dühében se mondjon, mert benned szorongást kelt a dolog. Néha én is mondok olyat, hogy kimegyek a kapun és vissza se jövök, amikor nagyon felidegesítenek a gyerekek. Ha a férjemet zavarná, nem mondanék ilyet, de ő tudja hogy nyilván nem gondolom komolyan. Lehet ő is csak úgy mondja, beszéld meg vele.
ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
De nem fogod tudni elkerülni hogyha ő külföldre akar menni és szakít veled. Nem rajtad múlik az ő döntése. Elege van, nem tudom mi a baja, de valami nem jó. Lehet olyan nyomás alatt van, hogy úgy jön ki rajta, de ha veled nem kommunikál, nem mondja el mi bántja akkor a távkapcsolatod nem ér sokat és nem fog azután se ha netán külföldre menne nélküled. Mégcsak meg sem említett téged, mármint, hogy mehetnétek együtt. Nem lehet elkerülni, hogy ne menjen ha akar. Ne hagyd el, majd ő elfog.
ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tulajdonság.

Gondolkozik a jövőjén.

Vagy beleférsz, vagy nem.

Ha nem is érdeklődsz, hogy igazából mi a baja és mit szeretne, ne csodálkozz, ha kihagy a jövőbeli terveiből.

Csak számonkérsz és követelsz, nem vagy vele, nem érted, és nem segítesz neki.

Távkapcsolat nem elég a ti esetetekben. Találkozzatok gyakrabban, és beszélgessetek.

ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

"Nem tudom ilyenkor mi történik vele, mert nem vagyok vele."

"Ne irja senki, hogy hagyjam el. Nem fogom. "


Hogy hagyhatnád el, ha nem is vagytok együtt?

Ő elhagyhat, mert tudja és érzi, hogy nem vagytok együtt.

ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

OFF - 3-as - Néha én is mondok olyat, hogy kimegyek a kapun és vissza se jövök, amikor nagyon felidegesítenek a gyerekek.

A gyerekek előtt mondod? Mert ez nekik borzalmas traumát okozhat egy életre.

ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy a gyerekek előtt! A férjemnek, kettesben, viccesen.
ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, hogy vele bárhová elmegyek, akár külföldre is. Erre annyit mondott, majd megbeszéljük.

Azon kivül, hogy mondtam, hogy bármiben amiben tudok segitek neki, még mit tudnék csinálni?

Nem hagy ki a terveiből, kezdettől fogva közös jövőt tervezünk.

Ezért nem értem ezeket a hangtulatváltozásokat.

A gyakoribbb találkozás sem rajtam múlik.

ápr. 27. 10:30
 10/34 A kérdező kommentje:
És hogy tudnám még éreztetni vele, hogy együtt vagyunk? HA azt érzi, hogy nem vagyunk együtt.
ápr. 27. 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!