Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti hogyan kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogyan kezelnétek azt ha barátnőtöknek lenne egy férfi barátja, akivel nagyon sokat együtt lennének, sokat beszélgetnétek, néha felmenne filmezni hozzá, de tényleg csak barátok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem tetszene. Velem kéne inkább együtt lennie, de ha őt választja akkor legyen vele. Ráadnám a kabátját. 🤷
2023. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tudnak sokat együtt lenni? Kollégák? Így hogyan van ideje rád?
2023. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom férfiaknak lehet női barátja, csak fordítva vagytok rosszul.
2023. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

aztán véletlenül be ülne a barát f* is mi xd.


ha a barátnőm bizonyított és tudom hogy hűséges és a velem való kapcsolata is rendbe van, és a pasit le csekkoltam ez alatt azt értem, hogy beszéltem vele és tudja, hogy pár foga bánja ha megdugja akkor persze barátkozzanak csak annyit amennyit akarnak. viszont ha egy picit is gyanús lenne a szituáció ahogy az 1# én is rá adnám a kabátját 😅

2023. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
kérdezd még meg vagy 10 könyörgöm.
2023. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

A feleségemnek a kapcsolatunk elején volt egy pasi barátja, (már így ismertem meg őt) aki állandóan hívogatta, de ez visszafelé is így volt.

A srác előttem tette az agyát, úgy tett, mintha ott sem lettem volna, vagyis levegőnek nézett.


A feleségemmel kimentünk külföldre és ezt a srácot hívta fel elsőnek, hogy beszámoljon az ottani élményéről.

Nem szoltam, nem akartam elrontani a kinti hangulatot.


Amikor már itthon voltunk beterveztünk egy laza, kirándulós hétvégét, amikor a srác ismer hívta a feleségemet.

Nagyon boldogan beszélgettek egymással.

Amikor letette a párom a telefont, közöltem vele, hogy illene már magukat észre venni, mert ha nem tudnak egymás nélkül élni, én nem állok az útjukba, költözzenek össze és akkor éjjel, nappal bájcseveghetnek.

Annyit válaszolt a feleségem hogy igazam van és onnantól kezdve már nem kereste a srácot és ő sem fogadta a srác keresését.


(A rosszindulatúak kedvéért leírom, hogy a tudtom nélkül sem tartják egymással a kapcsolatot)

2023. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!