Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, ha a párom chippendale shown vett részt?

Figyelt kérdés
A barátnőm ilyen csajbulis bulizás keretein belül olyan helyre ment, ahol volt chippandale show is. Nem igazán tetszik ez. Túlreagálom? Nem lánybúcsú vagy ilyesmi. Mindketten 30 felett vagyunk már. És nem, én nem mennék sztriptízbárba, szerintem ilyen helyekre szinglik járjanak.
ápr. 28. 00:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Hat nekem ez abszolút nem férne bele. Gondolom, ő vérig lenne sértve, ha te elmennél egy ilyen helyre, csak férfiak helyett nők vetkoznének. Szerintem teljesen okes, hogy téged ez zavar.

Mikor kezdet túl én helyekre járni és miért ? Mondtad már neki, hogy téged ez zavar?


25N

ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%
Általában hidegen hagy a férfiak problémája,de most irok neked,hogy szerintem nagyon gáz,hogy a baratnőd ilyen helyre ment el. Olyan gyerekes és r*bancos ez szerintem.
ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
81%
Én többször voltam chippandale shown, nem magam miatt, engem nem érdekelt, hanem a társaságomat. Bennem az égvilágon semmit nem mozgatott meg szexuálisan, inkább viccesnek találtam.
ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!