Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 1,5 éve 1ütt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 1,5 éve 1ütt vagyok a barátommal és neki én voltam az első. Hetekig titkolta hogy szünetet akar. MIért? Nekem azt mondta hogy szeret csak kell a szabadság 1 picit

Figyelt kérdés

pedig már szinte együtt élünk. ő 17 éves én 19

lehet más lányokat is ki akar próbálni?van egy lány akinek a nevébe csináltam egy email fiókot ,ismerik egymást és a csajszi rá van álva. és letagadta a barátom hogy válaszolt a levélre (amit én irtam a csaj nevébe) h szexelni akar vele,és erre a barátom azt irta hogy ameddig van kapcsolata addig nem!! EZ MI LEHET??? Segítsetek légyszi


2010. okt. 28. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hüha! Nincs könnyü dolgod,mert mivel veled szeretkezett életében először,lehet hogy kalandozgatna:S Viszont 1,5éve együtt vagytok ,szerintem szeret,megszokott,és nem szeretné megszakítani a párkapcsolatotokat. Próbáld meg felkelteni az érdeklődését irántad. Tedd magad érdekessé.Szeretkezz vele amennyit tudsz:P próbáld meg másképp mint a megszokottat. és mond neki hogy nagyon szereted. Remélhetöleg büntudata lesz,hogy másfelé kacsintgat. Viszont ha ezek után is menni akar,és lefeküdni azzal a csajjal,engedd el és ne is fogadd vissza.

L/20

2010. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 t601s ***** válasza:

SZTEM IS,HAGYD ELMENNI V. KÉRDEZZ RÁ HOGY VMIT ESETLEG NEM JOL CSINÁLSZ ÉS EZÉRT AKAR MÁSSAL IS .....NI V. RÁD UNT?

HA AZ ELŐBBI AKKOR MÉG MENTHETŐ A DOLOG SZTEM.KORRIGÁLNI NEM SZÉGYEN,DE SEMMIKÉPP NE FOGADD AZT EL ILL. ENGEDD MEG NEKI H ALKALMANKÉNT KICSAPONGJON,KÜLÖNBEN EGÉSZ KAPCSOLAT ALATT EZT FOGJA MÜVELNI,RAJTAD MEG RÖHÖGNI FOGNAK A HÁTADMÖGÖTT !!

2010. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő még érettlen és tapasztalatokra vágyik, a fiúk nem állnak meg 1 lány mellett, legalább is ritka az olyan fiú.Nekik az első nem is olyan fontos mint a lányoknak.A másik h. általában a férfinek kell jhobbnak lenni a szexben, szóval ahhoz meg sokat kell tanulni, h. jó legyen az ágyban.Na meg még benne van a vadász ösztön, érdekli a női test.Ez teljesen normális, fiatal és még élni akar.Amúgy a pasiknak a szex nem feltétlenül szerelem függő, szóval lehet h. szeret téged,de ettől még simán megkívánhat mást.Szerintem hagyd és keress egy érettebb fiút, ha komoly kapcsolatra vágysz.
2010. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rúgd ki azonnal. A szünet legálizált megcsalás. Nem mondhatod, hogy megcsalt, mert nem vagytok együtt.
2010. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!