Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmentek bulizni a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmentek bulizni a barátnőtökkel Pl. (club atlantis zeg) és ott más pasi akar táncolni a barátnőtökkel ő meg menni akar akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Nemtudom féltékeny legyek e vagy hagyjam..már 5 hónapja 1 üt vagyunk..V ha ő elmegy és hagyom akkor mit csináljak?..El akart menni én meg mondtam a pasinak hogy nemkéne..Barátnőm erre meg..(Jóhogynem majd egész buliba csak veled fogok táncolni..)Erre mitreagáljak..?
2010. okt. 28. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
papucs vagy.
2010. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát akkor az a lány nem szeret téged, ha más fiúkkal akar táncolni. sztem ez így nagyon nem helyes, ha együtt mentek el veled táncoljon, mit is képzel magáról az a lány. Ha én járnék bulizni és a barátom is ott lenne, és elakarnék menni mással( ami alapból kizárt mondjuk) tuti hogy abban a pillanatban otthagyna, és meg is érdemelném. Remélem érted, hogy mire gondolok. Amúgy hány évesek vagytok?
2010. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Na ez így nem korrekt. Ha te éppen nem akarsz táncolni, miért ne táncolhatna mással? A párod, nem a tulajdonod. Viszont ha te is akarsz táncolni és mégis otthagy, akkor igaza van az előzőnek.
2010. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az egyik osztársa akart..Pont mentünk ki wc re és akkor szólította le mellőlem..
2010. okt. 28. 11:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Új osztt társa akit 1 hónapja ismer..
2010. okt. 28. 11:36
 6/10 Viki233 ***** válasza:
46%
sztem szakíts a csajjal, ha ilyen a felfogása akkor jobb ha nem vagytok együtt mert kitudja lehet h rosszabbat is csinál majd.
2010. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy táncban nincs semmi. Baráti alapon is lehet táncolni, ha már ismerik egymást. Én is volt hogy a párommal mentem bulizni, de egy kicsit lekért egy haverom, ebből nem csinált problémát. Az persze más ha egy vadidegen odamegy és úgy táncolnak, de itt egy osztálytársáról van szó, és nyilván a fiú sem akarna nyomulni, mivel tudja hogy van barátja.
2010. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért ne táncolhatna másokkal is?nem vagytok összeházasodva.....:O..nekem is van barátom már több mint egy féléve és ő sem bánja ha mással is táncolok,nem várja el h egész este vele foglalkozzak...persze ez nem azt jelenti h megengedem másoknak h tánc közbe nyomuljanak v iesmi...csak táncolunk és kész.....ráadásul így,h megengedi,nem zavarja nem is olyan érdekes a dolog...sokkal hamarabb mondok nemet,m tudom h nem zavarja és nem érzek nyomást,h hú most mi lesz ha táncolok mással...sztem engedd meg neki,ha meg akarna csalni azt máshogy is megteheti.....:)
2010. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amíg csak táncolnak, abból nem lehet baj. Ha meg annyira nem akarsz táncolni vele, hát menj át a Studioba és táncoljatok külön:-)
2010. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Diszkóban elég gáz, ha egy pár elmegy együtt és a csaj más pasikkal táncol. Egy iskolai vagy más bálon, vagy pl esküvőn, vagy hasonló helyeken nem gáz.

Tehát elég ciki ha a barátnőd arra vágyik, hogy előtted más pasiknak dörgölőzzön. De távolságtartó táncok (akár társastánc) megengedett. szerintem...

21/L

2010. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!