Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrusenko kérdése:

Szerintetek baj az, ha egy pasi kifejezi mely érzelmeit a másik iránt?

Figyelt kérdés
Eleinte a barátnőm is szerette ha azt mondom,h szeretem de most zavarja, meg változott és távkapcsolatban vagyok vele Messengeren mikor írok , hogy hogy van, hiányzol, stb mert pár napja nem beszéltünk és erre az a válasza , h "szia". Utána meg szidom legalább ha annyit írtál, h szia le írhattad volna, hogy hogy is vagy vagy egy kedves szó és mondom látom már nem szeretsz ennyit meg érdemelenék ,hogy elmond , hogy is vagy mert hiányzol.Erre a barátnőm válasza ne írd, hogy szeretlek mert nem szeretem ha nyálas vagy és ,mindig mindent túl reagálsz: szerintetek kiben van a hiba?

2011. okt. 30. 16:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én is távkapcsban vok a pasimmal,de ö mindig kimutatja az érzéseit,aminek örülök.Nyugodj meg,nem benned van a hiba. :)
2011. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha eleinte szerette és már nem szereti,akkor egy kicsit szimatolj körbe,de leginkább egyenesen kérdezz rá..(bár úgysem lesz őszinte,bocsi)megéltem,tapasztaltam. vagy beleunt a messenger partiba és másfelé kacsingat,vagy pedig beleunt a messenger partiba és másfelé kacsingat:)


ha mindig ilyen lett volna akkor nincsbaj ,de mivel eleinte ő is olyan volt ahogy írtad...ígymár vigyáznék.


23/F

2011. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de az is lehet, hogy sose szerette csak nem akart megbántani
2011. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legszebb szavak sem olyan élvezetesek századszorra...
2011. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és hol van a férfiasságod? ha egy pasi nekem ilyeneket ír, akkor általában menekülök.. várd már meg hogy hiányozzál neki, ne írj rá,hogy csak arra tudjon gondolni hogy miért nem írsz,mit csinálsz, vajon gondolsz e rá. ha nekirontasz ilyenekkel folyton akkor csak azt éred el hogy unalmas leszel,kiszámítható és talán még irányítható is =papucs
2011. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ájron ***** válasza:
Nem benned van a hiba. mondjuk kell egy határ az érzelmek kimutatásában is, de alapvetően jó dolog.
2011. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
59%
Az 5. kommentelőt pedig szard le,vele ne foglalkozz.Szerintem nagyon jó,ha kimutatod az érzéseid,én is örülök neki mindig,mert érzem,hogy valaki szeret.
2011. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ájron ***** válasza:

picurka0822, Most inkább nem mondok semmit... Nem azt mondtam hogy nem mutassa ki amit érez, hanem hogy legyen egy határ. Szép és jó dolog, de azért nem kell vele az agyára menni a másiknak. A gyerekek is állandóan rajzolnak a szüleiknek, de mikor már minden tele van papírral, akkor az sok lehet...


Am. meg menj a pic$ába. nézd meg a többi kommentem máshol, én sem bírálok ilyen erősen senkit.

2011. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nem is rólad beszéltem,hanem másról,de mind1 :)
2011. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ájron ***** válasza:
Ez esetben én kérek elnézést. szerintem a négyesre gondoltál. No mindegy...
2011. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!