Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan gáz azt kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz azt kérni, hogy legyen rövidebb a körme? Miért kell olyan dolgokat ígérni, amit nem tart be? Miért kell ebből ekkora vitát generálni?

Figyelt kérdés

A barátnőm szereti, ha hosszabb a körme, akár mű, akár csak a saját, de géllakkal. Viszont többnyire hegyesebb formát választ, mondván , hogy jobban áll neki, ami viszont nekem annyira nem jó, mert hát bizonyos helyzetekben eléggé meg tud vele karmolni, és hát egyáltalán nem mondanám ezt élvezetesnek. Amikor rövidebb neki, akkor tök mindegy milyen formájú a körme, úgy még soha nem sikerült megkarmolnia véletlenül.

Megpróbáltam megkérni, hogy válasszon valami rövidebbet legközelebb, de nem igazán sült el jól. Az első reakció az volt, hogy kiborult, mert nem gondoltam volna, hogy én is korlátozni akarom, hát tudom, hogy milyen volt vele az exe, ő nem szeretné megint azt átérni. Aztán így megmagyaráztam neki, hogy nem korlátozni akarom, csak nem szeretem, hogy így szex közben megkarmolja a hátamat, fáj, pár nappal később is megérzem, tök kellemetlen. Korábban is szóltam már neki, csak a szokásos választ kaptam, hogy ő igyekszik jobban vigyázni(aminek nincs semmi látszata, nem tud erre koncentrálni), nem akar bántani, meg mindig be szokta kenni a sérüléseket. Én megint megkértem, hogy azért mégis jobb lenne a rövidebb köröm, úgyis másnap megy körmöshöz, azt mondta, hogy jó, megígéri. Erre másnap hazajön a szokásos hosszú körömmel...

Tökre kiakadtam, mert megígérte, hogy nem lesz hosszú, erre mégis, tök higgadtan megkérdeztem, hogy ez mégis mi, előző nap nem ezt ígérte. És erre visszatértünk oda, hogy ne korlátozzam, csak azért ígérte meg, mert erőltettem a témát, ő megmondta, hogy vigyázni fog, hogy ne csikarjon, nem is érti miért voltam kiakadva. Én ezek után este nem akartam lefeküdni vele, szóval ő meg megsértődött mondván, hogy direkt büntetni/zsarolni akarom és amúgy is hisztis vagyok. Ráadásul azóta (4napja) este alvás közben nem akarja, hogy megöleljem, mondván, hogy "összenyomom"(érdekes, eddig egyszer sem mondta), külön takaró alatt alszunk, és mostmár ő se kezdeményez együttlétet, amikor én kezdeményeztem meg cinikusan visszautasított azzal, hogy nem akarja, hogy a körme zavarjon.

Teljesen nonszensz a viselkedése. Két éve vagyunk együtt, abból másfél éve együtt is élünk. Nem hiszem el, hogy napokig kell ezen a kérésem problémázni. Ezen kívül nem volt semmi konfliktusunk mostanában, ez így egyik napról a másikra jött.


Vagy most tényleg olyan gáz volt a kérésem? Akkor miért ígérte meg, hogy rövidebb lesz ezúttal a körme, ha nem tartotta be? Komolyan én lennék a hisztis?


máj. 10. 22:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom elhinni, hogy ez nem valami kamu sztori. Én is karmolászok szex közben, de amikor volt hosszabb műkörmöm, azzal se karmoltam sebesre senkit, mert annyi minimális kontrollom azért van, hogy nem belevájom az egész körmeimet és rövidebb körmökkel is pont ugyanúgy lehet sebesre karmolni a másikat, ha erősen csinálod, ezt a tesóm mindig fel is hánytorgatja nekem, mert amikor gyerekkorunkban sokat veszekedtünk, verekedtünk(😃), akkor én rendszeresen karmoltam és lettek tőle véres sebei és hát gondolhatod, hogy 9 évesen nem hosszú karmokkal mászkáltam.

Szóval nem igazán életszerű ez a sztori.

máj. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
58%
Vagy kamu vagy a csaj direkt csinálja.
máj. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ennyi áldozatot megérne, hogy ne okozzunk a másiknak fájdalmat. Mondjuk én amúgy se vagyok a hosszú karmok híve, nem tetszenek.
máj. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
Azért ne gondoljuk már azt, hogy vki ennyire hülye, hogy mindig elfelejti, mit csináltál hogy ezzel büntet? Mert direkt csinálja, én is ezt gondolom a többi duma faz$sag. Te meg beveszed, hogy szegény, nem tud máshogy közlekedni csak, mint Ollókezű Edward.
máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%

1 es és 11 es leírta a lényeget,

Nekem is hosszú műkörmöm van, de soha nem sértettem meg vele a páromat. Pedig szoktam karmolni a hátát..

Nem is értem az egészet

máj. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem itt nem az a baj, hogy ígért valamit és nem tartotta be, mert olvasva a helyzetet pont magam elé tudom képzelni. Mondhatott volna erre a kérésére nemet? Elfogadtad volna, hogy nem ígéri meg, hogy rövid körme lesz? Jól mondta az egyik előző válaszoló, abba nem szólhatsz bele, hogy milyen körme van, abba igen, hogy ne bántson vele még a pillanat hevében se.
máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
52%
A gond inkább az, hogy azt hiszi, az a normális, hogy karmol. Te meg azt hiszed, a körme miatt van.
máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
55%
Elhagynám, aztán keressen olyat, akinek ez megfelel, én meg keresnék kevésbé gyerekes, nem a körmeiben magát kiélő nőt.
máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 mikeXxX ***** válasza:
51%
Lehet ezt élvezi szexuálisan inkább erről kellene beszélgetnetek de mindenesetre külsőben változtatni nem lehet valakit vagy elfogadod vagy nem.
máj. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
61%
Itt nem arról van szó, hogy korlátozza a csajt, baszki fájdalmat okoz, ami nem kóser.😵‍💫
máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!