Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan gáz azt kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz azt kérni, hogy legyen rövidebb a körme? Miért kell olyan dolgokat ígérni, amit nem tart be? Miért kell ebből ekkora vitát generálni?

Figyelt kérdés

A barátnőm szereti, ha hosszabb a körme, akár mű, akár csak a saját, de géllakkal. Viszont többnyire hegyesebb formát választ, mondván , hogy jobban áll neki, ami viszont nekem annyira nem jó, mert hát bizonyos helyzetekben eléggé meg tud vele karmolni, és hát egyáltalán nem mondanám ezt élvezetesnek. Amikor rövidebb neki, akkor tök mindegy milyen formájú a körme, úgy még soha nem sikerült megkarmolnia véletlenül.

Megpróbáltam megkérni, hogy válasszon valami rövidebbet legközelebb, de nem igazán sült el jól. Az első reakció az volt, hogy kiborult, mert nem gondoltam volna, hogy én is korlátozni akarom, hát tudom, hogy milyen volt vele az exe, ő nem szeretné megint azt átérni. Aztán így megmagyaráztam neki, hogy nem korlátozni akarom, csak nem szeretem, hogy így szex közben megkarmolja a hátamat, fáj, pár nappal később is megérzem, tök kellemetlen. Korábban is szóltam már neki, csak a szokásos választ kaptam, hogy ő igyekszik jobban vigyázni(aminek nincs semmi látszata, nem tud erre koncentrálni), nem akar bántani, meg mindig be szokta kenni a sérüléseket. Én megint megkértem, hogy azért mégis jobb lenne a rövidebb köröm, úgyis másnap megy körmöshöz, azt mondta, hogy jó, megígéri. Erre másnap hazajön a szokásos hosszú körömmel...

Tökre kiakadtam, mert megígérte, hogy nem lesz hosszú, erre mégis, tök higgadtan megkérdeztem, hogy ez mégis mi, előző nap nem ezt ígérte. És erre visszatértünk oda, hogy ne korlátozzam, csak azért ígérte meg, mert erőltettem a témát, ő megmondta, hogy vigyázni fog, hogy ne csikarjon, nem is érti miért voltam kiakadva. Én ezek után este nem akartam lefeküdni vele, szóval ő meg megsértődött mondván, hogy direkt büntetni/zsarolni akarom és amúgy is hisztis vagyok. Ráadásul azóta (4napja) este alvás közben nem akarja, hogy megöleljem, mondván, hogy "összenyomom"(érdekes, eddig egyszer sem mondta), külön takaró alatt alszunk, és mostmár ő se kezdeményez együttlétet, amikor én kezdeményeztem meg cinikusan visszautasított azzal, hogy nem akarja, hogy a körme zavarjon.

Teljesen nonszensz a viselkedése. Két éve vagyunk együtt, abból másfél éve együtt is élünk. Nem hiszem el, hogy napokig kell ezen a kérésem problémázni. Ezen kívül nem volt semmi konfliktusunk mostanában, ez így egyik napról a másikra jött.


Vagy most tényleg olyan gáz volt a kérésem? Akkor miért ígérte meg, hogy rövidebb lesz ezúttal a körme, ha nem tartotta be? Komolyan én lennék a hisztis?


máj. 10. 22:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%
#20 rengeteg nőnek van hosszú körme (köztük nekem is), és mégsem ártunk vele a párunknak. Nem a köröm a probléma, hanem a figyelmetlenség. Azon kell változtatni, nem a körmön.
máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
50%

#21 Nem a 20-as vagyok, de erre reagálnék.

Miért releváns az, hogy sok nő van nagy körömmel(egyébként én is) és nem ártanak vele a párjuknak? Kit érdekel ez? A kérdésben egy olyan nő van, aki nem tartozik bele ebbe a csoportba, és igenis árt a párjának a körmével.

Ha valaki nem tudja megtanulni, hogy hogy ne ártson a nagy körmével legalább a párjának, akkor ne hordjon már nagy körmöt. Azt mondja mindig, hogy figyelni fog, a kérdező nem ezt tapasztalja. Ha azt feltételezzük, hogy a barátnő nem hazudik, csak tényleg nem tud rendesen figyelni szex közben arra, hogy ne karmoljon a körmével, akkor nem a rövidebb köröm lenne működőképesebb megoldás?

máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#14 Miért kéne azt gondolnom, hogy hazudik? Meg mi oka lenne ezzel büntetni?


#16 Szerintem nem kényszerítettem ki belőle, hogy ígérje meg a rövid körmöket, ha erre gondolsz. Mondtam neki, hogy eddig nem működött az a módszer, hogy "majd odafigyel" és nyugodtabb lennék, ha rövidebb körme lenne, de nem muszáj, csak akkor találjunk valami működő megoldást a problémára. Erre mondta azt tök egyetértően, higgadtan, hogy jó, inkább rövid köröm, megígéri. Szóval nem ez a lerázós, jó, legyen, amit akarsz válasz volt.


#19 Azt állítja, hogy őt nem izgatja az ilyesmi. Csak az olyan pózokban, ahol a hátamat fogja, így sikerül, nem tud végig arra koncentrálni, hogy ne történjen meg.

máj. 12. 20:41
 24/29 anonim ***** válasza:
Megoldás: húzzon fel kesztyűt arra az időre
máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

#24

Hát, izé... Elég groteszk lenne kesztyűben szexelni...

máj. 12. 20:58
 26/29 anonim ***** válasza:
#22 pont azért releváns, amiért az a megoldás, hogy legyen rövid körme. Mert nem a köröm a gond, hanem a figyelmetlenség. Ha azon nem változtat, rövid körömmel is lehet fájdalmat okozni.
máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen selyem erotikus hosszú kesztyűk is, kiegészitő, mint a harisnyatartó öl
máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
#26 Pedig igaza van A #22-nek. A fő kérdésben is írtam, hogy rövid körömmel soha nem volt ilyen gond. Amikor rövid neki, akkor még egyszer nem fordult elő ilyesmi.
máj. 12. 21:08
 29/29 anonim ***** válasza:
Ezt nehezen tudom elképzelni, hiszen inkább a mozdulaton múlik, mint a köröm hosszán, hacsak nem tövig van visszavágva, és sima lakkal a gél vagy zselé helyett.
máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!