Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak tőlem mindenáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak tőlem mindenáron a pasik gyereket, ha nekem nem kell és miért nem akarnak attól, aki igen?

Figyelt kérdés

Ismerem azt a trükköt, amikor érzik egy nőn, hogy családot akar, ezért ezzel szédítik, hogy persze persze ő is ezt akarja, aztán ha lefeküdtek párszor lelép.

Na, velem ez sosem esett meg, mert én mindig tartózkodtam, elmondtam engem ez nem érdekel még és lehet sosem fog, velem ilyeneket ne tervezzen az illető stb., sőt szinte hülyének nézem akkor is ha gyerekről mutogat fotót, mert látott a neten, tökre nem érdekel. Ezzel az alap hozzáállással rendelkezem, tehát semleges vagy elutasító vagyok és eddig az összes exem gyereket és családot akart tőlem, volt, aki azt mondta most oké, hogy nem, de 2-3 év múlva jó lenne, hát mondtam ez nem fog megvalósulni és rendesen a pasi tervezgetett, meg mondogatta mennyire várja, meg mi lesz ha fiú lesz, ha lány lesz stb.. magában megbeszélte ezeket.

Aztán volt, aki mesélte, együtt volt x évet az exével és már érett a gyerek téma, de ő nem akarta, a csaj meg nagyon tervezte és szét is mentek, de VELEM nagyon el tudja képzelni és rendesen el kezdett zaklatni vele, pedig neki is elmondtam engem ez nem érdekel.


A pasik miért csinálják ezt? Mire jó ez, hogy olyan nőre akarják kényszeríteni a családot, akit nem érdekel a téma, aki meg ott lenne és érdekli és készen áll, attól meg menekülnek?


Onnan jutott ez most eszembe, hogy egyik bnőmmel szakított a párja, mert pár hónapja összejöttek és szóba került a ki mit tervez a jövőben rovat és mondta a bnőm h ő gyereket akar és házasságot és családot, persze nem holnap, de effelé haladna és a csávó szabályosan elmenekült és pár nap alatt felszívódott.


Mit fosnak ennyire a palik ettől? Rám meg miért tapadnak a nagycsaládosok?

Ennyire menekülnek a felelősség elől, de ha az ő ötletük akkor tök oké?

Én nem értem őket…



máj. 11. 02:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%
A végtelenített előzményeid alapján nálad gyűlik valamiért össze a világ söpredéke, ezen is el kellene eltöprengeni tán.
máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
Mondd azt legközelebb nekik, hogy minden álmod az, hogy főállású családanya legyél, és legalább öt gyereket nevelj közösen a férjecskéddel.
máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Csokhoz meg fix lyuk. Gyerekkel nemnagyon tudnál félrejàrni meg otthagyni. Nekik meg felelősségük nincs az egészben akkor lépnek le amikor akarnak.
máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Amugy volt, akivel megcsinaltam, amit irtatok, hogy felcseszett es belementem, hogy perszeeee imadnaaam, legyen mar egy jovoreee es a faszi atolelt es elsirta magat, hogy ez milyen jo otlet, aztan mondtam neki, jol azert ne siess, aztan masnap babacuccokat hozott haza munkabol hazajovet, mert o szeretne ha egy csalad lennenk… mondom.. mi a f,sz? Aztan vele szuneteltettem a temat es probaltam terelni, mert azt hittem viccnek veszi es egy evet vtam vele, o meg imadta a gyerekeket es amikor eljott a “jovore”, felhozta, hogy el akar venni es gyereket akar es mennyire orul, hogy ezt en is ilyen hamar akarom, mondom mi van? Hat mondta, hogy egy evvel ezelott, az elejen, beegyeztem, ja, mondom vicceltem, de utana mondtam is, hogy ezzel ne szaladj elore.. erre nekiallt sertodni, megkerte a kezem, mondtam koszi, nem szeretnem ezt se ilyen hamar, aztan az olte meg a kapcsot h esti szexnel megprobalkozott azzal h a gyerekrol dumalt h milyen jo lenne es ne vedekezzunk… utan par het alatt teljesen elhidegultem, mert ez sem normalis, ez is valami kapcsolatfuggo, magahoz lancolo seggfej, aki mindent akar es azonnal es sz.arik bele hogy en meg nem.. aztan meg o szakitott, mert szerinte engem nem lehet komolyan venni, amiert nem akarok neki szulni es csak huzom az idejet🤣 mondom hat akkor keress tenyesz tehenet, az en testem felett had dontsek mar en, mikor vagy egyaltalan akarok e gyereket.


Egyik sem volt kisebbsegi, en meg plane nem… es raadasul ezek az emberek magasabb ertelmi korokbol, kifejezetten kulturalt figurak, a melom miatt oket vonzom, nem az aljat.

máj. 11. 10:12
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Te nem az a csaj vagy, aki múltkor azon vergődött, hogy a munkahelyen nem nyomulnak rá a pasik, mikor nem miniszoknyában van? És hogy egyébként meg egy tökéletes szexistennő érzi magát, mint ahogy ennek a kérdésnek is az lehet a célja, hogy valaki leírja, hogy biztos az vagy?
máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15%
A kérdés maga egy burkolt dicsekvés. Volt ilyen pasi is ITT már, akinek az volt a legnagyobb baja, hogy rámásznak a NŐK!
máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem irtam ki ilyen f.szsagot amit kerdezel😂
máj. 11. 19:16
 18/19 anonim válasza:
46%

"akkor keress tenyesz tehenet"

Csajszi de Nagy forma lehetsz🤣🤣pont így veszik ezt a pasik mintha csak vmi gyerek tenyésztők lennénk jön a gyerek utána még elmegy tejért🤣 nálam is kb ez van az exem kb a 2.randin kérdezte hogy mikor tervezek gyereket hogy mostanába vagy később aszittem csak erre akar befűzni de nem full komolyan vette.Később kiderült 1 év után akart volna gyereket mert már ment ki lassan az időbol (40es volt egy gyereke a exétol de még akart 1 gyereket) kesőbb feldobálta hogy ő akar gyereket ha én nem akarok lesz neki mástól🤣🤣3 holnapig bírtam full kontrol mánias volt , féltékeny aszitte azt csinalom mint ő mindig nőknem irogatott.Kívulrol pénzes kis válalkozó.Szóval az ilyenek akik egyből gyereket akarnak nem 100-ok vmi nárci vagy hasonló gond van velük. A 2.pasi még 3 x láttuk egymást és kérdezte nemi akarok gyereket🤣 a 3.pasi azzal sokat írtunk de külsőleg nem jott be nekem de ő látta bennem az anyát vhogy🤣tinderen kamu profilt csinàlt és arra is kívancsi volt van-e már gyerekem "azóta" a 4. még simán nárci volt aki magához akart láncolti de közbe eltipor mikor kivirágzol

máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Sok az idiota, az biztos. Tudnam, hol talalnak rendes, kedves, nem gyerek sorozatgyarto, normalis pasikat a nok… amelyik rendes, az mind meg akar lancolni, hazassag, gyerek. Amelyik semmi ilyet nem akar, arra meg ra van irva hogy szellemileg 16 eves es csak lukat akar, kipipalni es lelepni
jún. 12. 18:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!