Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megbékéltetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megbékéltetni a páromat?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy tegnap elmondtam anyumnak hogy júliusban nyaralni megyünk, ma beszéltem vele Messenger hívásban és nem gondoltam volna hogy a saját anyám ilyen megjegyzést tesz hogy "remélem a párod nem fog szégyenbe hozni".

Ezt a nyaralási időre értette hogy reméli nem lesz részeg. Persze ezt meg meghallotta a párom mert a nappaliban ő is ott volt velem.

Most anyám rám haragszik hogy biztosan direkt kihangosítottam a telefont hogy keverjem a kakit. A párom meg azért haragszik rám mert azt hiszi kibeszélem az anyámmal.

8 éve vagyok vele együtt vannak nehezebb napok ez tény és igen van mikor iszik és részegen jön haza de nem mindig. Nem tudom mit tegyek csak nagyon dühös vagyok. Mit tehetek?


máj. 11. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"de nem mindig" húúha akkor minden jó :D

Amúgy nem is értem miért gondolod, hogy itt neked kellene bármit is tenned. Itt a mind a két másik ember feltételezget valamit, amit nem is te tettél... Szóval mondjuk ezt beszéld meg velük. Anyád ne utalgasson, ne kritizáljon, majd te rendezed a kapcsolatod - reméljük..., már felnőtt vagy, férjed meg higgye el, hogy a kibeszélésben igazából csak anyád beszélt... Ezeket mondd el nekik. nem??

máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki de akkor is haragszik rám.
máj. 11. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Egy újabb kedves anyós pajtás aki nem bírja ki hogy ne szóljon bele a gyereke kapcsolatába....
máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz velük mit kezdeni.

Anyukádnak magyarázd el, hogy legközelebb tudatosuljon benne, hogy a másik is meghallhatja a beszélgetést.

A párod meg ha valóban volt ilyen, hogy részegen ment haza, akkor gondolom anyukád sem alaptalanul mondta. Nem sértödősködni kell, hanem igyon normálisan és viselkedjen is úgy.

máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyaralási időre értette anyád hogy a párod nem lesz részeg.

Ezek szerint a párod szeret kirúgni a hámból.

A párod meg nem haragudott volna meg ha nem lenne így.

Ezt magatok közt kell megbeszélnetek.

Anyád tudja hogy a párod szeret inni, a párod pedig nem szereti ha ez szóba esik.

máj. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha párod nem hisz neked és nem bízik benned, ott az alappillérrel probléma van. Erre még rájön a részegség is. Gondolkodj el, hogy kell-e ez neked.
máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!